BESKIDZKIE CENTRUM KOTŁÓW I INSTALACJI SIB działa na terenie Podbeskidzia od dziesięciu lat. Lubimy to, co robimy, a to przekłada się na wysoką jakość naszych usług. Sprzęt montujemy, instalujemy, serwisujemy i doradzamy.

Chcąc zapewnić kompromis między ekologią, nowoczesnością i najwyższą jakością, łączymy siły z najlepszymi firmami krajowymi i unijnymi (Tekla, Buderus, Termet, Defro, Viessman, Ferro).

Nasza oferta obejmuje dystrybucję kotłów ekologicznych i tradycyjnych oraz instalacje CO, wodno-kanalizacyjne i gazowe – od A do Z. Instalujemy również pompy ciepła i kolektory słoneczne. Mamy na swoim koncie kilkaset wykonanych zleceń (i tyle samo zadowolonych klientów).

W kwestii ekologii oczekiwania użytkowników stały się bardzo duże, dla nas jest to też sprawa priorytetowa. Dlatego łączymy nasze doświadczenie z najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie technik grzewczych tak, aby wszystkie nasze produkty i instalacje spełniały najwyższe normy ekologiczne. Uczestniczymy czynnie w Programach Ograniczenia Niskiej Emisji i mamy przekonanie, że to realnie przekłada się na zmniejszenie emisji spalin i ochronę środowiska.

Nasze długoletnie doświadczenie w sprzedaży i montażu tych urządzeń przez autoryzowanych instalatorów, pozwala nam utrzymywać najwyższy standard obsługi klienta nie tylko na poziomie samych zakupów, ale i profesjonalnego wsparcia posprzedażowego – co wyraża się w kompleksowym serwisie gwarancyjnym na nasze usługi.

Nasze atuty to przede wszystkim profesjonalizm i wytrwałość; ciągły rozwój w dziedzinie najnowszych technologii i zdobywanie nowej wiedzy, co doprowadziło nas do punktu, w którym dzisiaj jesteśmy: zaufanie klientów i wybór przez nich naszych usług pozwalają nam czuć się liderem w branży technik grzewczych na terenie Podbeskidzia. I z to zaufanie dziękujemy

Równie ważne co mieć*, jest być – podążamy za trendami nie tylko w kwestii techniki użytkowej, ale również wizerunku firmy na rynku, dlatego prezentujemy się w reklamie na bilboardach, prasie czy wydarzeniach plenerowych.

Wszystko, co robimy, robimy z pasją. Dobrze wiemy, jak ważne jest ciepło domowego ogniska. Dlatego robimy wszystko, by w żadnym domu go nie zabrakło.

Jednym słowem – tworzymy ciepłą atmosferę. Już od dziesięciu lat.

*w domyśle – sprzęt, usługi itd.