KOTŁY 5 KLASA

Kotły 5 klasy – najwyższa jakość w najlepszej cenie

Stale poszerzamy naszą ofertę, aby móc zaspokoić potrzeby naszych wszystkich Klientów. Wynikiem są najwyższej jakości kotły 5 klasy – wszystkie oczywiście pochodzą od najbardziej uznanych producentów na rynku. Wszystkie nasze kotły 5 klasy to doskonałe połączenie sprawności, zautomatyzowanego działania i bardzo prostej obsługi. Dodatkowym atutem jest fakt, że w Beskidzkie Centrum Kotłów i Instalacji SIB działamy w zgodzie z myślą ekologiczną. Oferowane przez nas kotły zapewniają bezdymne i ekologiczne spalanie, a do tego wszystkie produkty spełniają unijne normy emisji, posiadają piątą klasę oraz Ekoprojekt i Ekodesign.

Kotły 5 klasy, które zaspokoją nawet największe potrzeby

Oferowane przez nas kotły 5 klasy podołają nawet największemu zapotrzebowaniu na ogrzewanie. Co ważne – wszystkie kotły, które znajdziesz w naszej ofercie spełniają dyrektywę Parlamentu Europejskiego – zachowana jest pełna funkcjonalność kotłów, a do tego są w pełni ekologiczne. Zastosowanie tego typu kotłów może wiązać się z oszczędzeniem energii do nawet 25%! Co ciekawe, całością można sterować za pomocą regulatora elektronicznego z dużym, czytelnym ekranem LCD. To ogromny komfort i łatwość obsługi, nawet w przypadku starszych osób. Kotły 5 klasy – urządzenia, na które zdecydowanie warto postawić.

Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą

Beskidzkie Centrum Kotłów i Instalacji SIB dostarcza swoim Klientom tylko najlepszej jakości urządzenia. Udzielamy na nie oczywiście gwarancję, zapewniając szybki i sprawny serwis. Masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania? Odwiedź nas w naszej siedzibie, sklepie stacjonarnym i zapoznaj się z produktami i ich właściwościami osobiście. Wolisz przejrzeć nasze produkty poprzez sklep internetowy? Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą produktów oraz usług.

Dlaczego warto nas wybrać
Nowoczesne rozwiązania grzewcze

Jako innowacyjna firma od lat oferujemy naszym klientom najnowocześniejsze systemy grzewcze od renomowanych firm.

Terminy dopasowane do Ciebie

Wszystkie terminy realizacji ustalamy wspólne z klientem, ustalając na bieżąco wszystkie ewentualne zmiany.

Masz wątpliwości? Chętnie pomożemy

Nasi doradcy posiadają specjalistyczną wiedzę w temacie branży instalacyjnej i chętnie odpowiedzą na wszystkie twoje pytania.

SIB - Gdy liczy się jakość

Jesteśmy pasjonatami naszej pracy do każdej realizacji podchodzimy z pełnym profesjonalizmem co sprawia że staliśmy się synonimem jakości. Dzięki czemu od lat jesteśmy wybierani przez klientów oraz doceniani przez branże instalacyjną.

Dane adresowe

Miodońskiego 1
43-374 Buczkowice
Polska

poniedziałek - piątek: 700-1700
sobota: 700-1300