Pompy ciepła. Postaw na wydajne urządzenia

W Beskidzkim Centrum Kotłów i Instalacji SIB dbamy o to, aby w naszej ofercie znalazły się wyłącznie urządzenia najwyższej jakości. Pompy ciepła nie są w tej kwestii wyjątkiem. W tym przypadku również możesz liczyć na urządzenia od najlepszych i najbardziej uznanych producentów – i to nie tylko w naszym kraju, ale również w całej Europie. To właśnie wydajność jest słowem kluczem. Proponowane przez nas pompy ciepła zdecydowanie podnoszą standard energetyczny budynku. Przy tym wpływają na obniżenie emisji szkodliwych substancji do atmosfery. Myśl ekologiczna jest nam szczególnie bliska. W naszej pracy korzystamy tylko ze sprzętu i urządzeń, które wyróżniają się na tym polu. Naszym Klientom proponujemy tę samą, najwyższą jakość.

Urządzenia, które nie zawodzą? Na nas możesz liczyć

Nowoczesne pompy ciepła to nie tylko pozytywny wpływ na otaczające Cię środowisko. To również zmiana, którą odczujesz szczególnie szybko. Mowa oczywiście o energooszczędności. Warto w tym miejscu dodać, że prawidłowo dobrana pompa ciepła (odpowiedni dobór mocy do realnego zapotrzebowania na energię cieplną w danym budynku) może z powodzeniem zminimalizować straty cieplne w budynku. Zwłaszcza że w Beskidzkim Centrum Kotłów i Instalacji SIB możesz liczyć na wsparcie zaufanych specjalistów. Z pewnością pomożemy Ci dobrać odpowiednie urządzenie do Twojego domu.

Wybierz wygodę i komfort – proponujemy nowoczesne pompy ciepła

Nie jest tajemnicą, że odpowiednio dobrana do powierzchni i kubatury obiektu pompa ciepła może działać samodzielnie (jest całkowicie bezobsługowa). Oznacza to ogromny komfort dla jej właściciela, któremu w jednym momencie spada z głowy przynajmniej kilka obowiązków:

  • brak potrzeby ładowania opału,
  • brak potrzeby czyszczenia pieca,
  • brak potrzeby rozpalania.

Pod tym względem pompy ciepła są niezwykle wygodnym rozwiązaniem. Równie ważny jest fakt, że urządzenia te można z łatwością zamontować w niemal każdym obiekcie. Doskonałym przykładem są domy jednorodzinne, w których popularność instalacji pompy ciepła wciąż rośnie.

Dlaczego warto nas wybrać
Nowoczesne rozwiązania grzewcze

Jako innowacyjna firma od lat oferujemy naszym klientom najnowocześniejsze systemy grzewcze od renomowanych firm.

Terminy dopasowane do Ciebie

Wszystkie terminy realizacji ustalamy wspólne z klientem, ustalając na bieżąco wszystkie ewentualne zmiany.

Masz wątpliwości? Chętnie pomożemy

Nasi doradcy posiadają specjalistyczną wiedzę w temacie branży instalacyjnej i chętnie odpowiedzą na wszystkie twoje pytania.

SIB - Gdy liczy się jakość

Jesteśmy pasjonatami naszej pracy do każdej realizacji podchodzimy z pełnym profesjonalizmem co sprawia że staliśmy się synonimem jakości. Dzięki czemu od lat jesteśmy wybierani przez klientów oraz doceniani przez branże instalacyjną.

Dane adresowe

Miodońskiego 1
43-374 Buczkowice
Polska

poniedziałek - piątek: 700-1700
sobota: 700-1300