Pompy ciepła powietrze woda. Wydajność i nowoczesność

W Beskidzkim Centrum Kotłów i Instalacji SIB stale poszerzamy naszą ofertę. Chcemy w ten sposób zaspokoić oczekiwania wszystkich Klientów. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz również wydajne i nowoczesne pompy ciepła powietrze woda. Ten typ urządzeń przekształca energię z powietrza zewnętrznego w ciepło do ogrzewania domu i przygotowania c.w.u., co przynosi niezwykle efektywne rezultaty. Warto dodać, że na korzyść pomp ciepła powietrze woda przemawia również montaż. Ten nie wymaga prac ziemnych, ponieważ do samej instalacji urządzenia potrzeba wyłącznie przyłączy hydraulicznych i elektrycznych.

Wybierz ekologiczne rozwiązania – pompy ciepła powietrze woda

Jak połączyć wydajne ogrzewanie, energooszczędność (mowa o obniżeniu rachunków za ogrzewanie) oraz metody przyjazne dla środowiska? Odpowiedzią są właśnie pompy ciepła powietrze woda. Te są niezwykle chętnie wybierane choćby przy budowie domów pasywnych. Skąd ta skuteczność? Pompy ciepła powietrze woda korzystają w głównej mierze z odnawialnych źródeł energii. Wyjątkiem jest niewielka część energii, którą stanowi prąd pobierany z sieci elektrycznej (około 25%), wykorzystywany do pracy sprężarki. Wszystko to wpływa oczywiście na obniżenie kosztów eksploatacyjnych, ograniczając dodatkowo emisję zanieczyszczeń do środowiska. Zastanawiasz się, jakie rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w Twoim domu? Nie musisz się martwić. W Beskidzkim Centrum Kotłów i Instalacji SIB najlepsi specjaliści doradzą Ci, które rozwiązanie będzie w Twoim przypadku optymalne!

Pompy ciepła powietrze woda to wygoda i bezawaryjne działanie

Co dodatkowo przemawia na korzyść urządzeń tego typu? Poza wcześniej wspomnianymi dochodzi również ogromny komfort użytkowania. Pompy ciepła powietrze woda są urządzeniami praktycznie bezobsługowymi. Dzięki temu z głowy zostaje zdjęty obowiązek kupowania opału, czy dokładania go do pieca. Ogromną zaletą jest także bezawaryjność urządzeń. Jeśli zadbasz o coroczne przeglądy (sugerujemy dokonanie ich przed sezonem grzewczym), to zdecydowanie będziesz mógł liczyć na długie lata efektywnej pracy urządzenia. Na pompy ciepła powietrze woda po prostu warto postawić.

Dlaczego warto nas wybrać
Nowoczesne rozwiązania grzewcze

Jako innowacyjna firma od lat oferujemy naszym klientom najnowocześniejsze systemy grzewcze od renomowanych firm.

Terminy dopasowane do Ciebie

Wszystkie terminy realizacji ustalamy wspólne z klientem, ustalając na bieżąco wszystkie ewentualne zmiany.

Masz wątpliwości? Chętnie pomożemy

Nasi doradcy posiadają specjalistyczną wiedzę w temacie branży instalacyjnej i chętnie odpowiedzą na wszystkie twoje pytania.

SIB - Gdy liczy się jakość

Jesteśmy pasjonatami naszej pracy do każdej realizacji podchodzimy z pełnym profesjonalizmem co sprawia że staliśmy się synonimem jakości. Dzięki czemu od lat jesteśmy wybierani przez klientów oraz doceniani przez branże instalacyjną.

Dane adresowe

Miodońskiego 1
43-374 Buczkowice
Polska

poniedziałek - piątek: 700-1700
sobota: 700-1300