Pompy ciepła gruntowe. Dlaczego warto postawić na to rozwiązanie?

Pompy ciepła gruntowe cieszą się coraz większą popularnością. To nowoczesne rozwiązanie korzysta z ciepła przechowywanego bezpośrednio w warstwach powierzchniowych ziemi. Nie jest tajemnicą, że nawet przy niewielkiej ilości świecącego słońca grunt się nagrzewa, magazynując energię. Dlaczego więc miałbyś z niej nie skorzystać? Idącym tym tropem, wprowadziliśmy do oferty Beskidzkiego Centrum Kotłów i Instalacji SIB nowoczesne gruntowe pompy ciepła. Te pochodzą od najlepszych producentów, którzy posiadają ogromne doświadczenie przy tego typu technologiach. Możesz zatem liczyć na najwyższą jakość. Zwłaszcza że nasz zespół fachowców pozostaje do Twojej dyspozycji, służąc radą i wiedzą. W branży instalacyjnej nie mamy sobie równych.

Gruntowe pompy ciepła wykorzystują naturalną energię

Gruntowe pompy ciepła to rozwiązanie bezpieczne i przede wszystkim skuteczne. Opierając się na nowoczesnej technice, wykorzystują bowiem naturalną energię magazynowaną w gruncie do celów grzewczych już w gospodarstwie domowym. Kluczem do sukcesu jest odpowiednia wiedza. Niewiele osób zdaje sobie tak naprawdę sprawę z faktu, że temperatura ziemi utrzymuje się na stałym poziomie przez cały rok. Kluczem jest oczywiście postawienie na odpowiednie urządzenia. Współpracując z Beskidzkim Centrum Kotłów i Instalacji SIB możesz jednak liczyć na rozbudowaną i stale poszerzaną ofertę – zarówno jeśli chodzi o same urządzenia, jak i usługi związane z branżą instalacyjną. Pełen profesjonalizm oraz skuteczność działania to nasz znak rozpoznawczy.

Jak działają gruntowe pompy ciepła?

Pompy ciepła gruntowe opierają się na prostym założeniu. Absorbują ciepło z lokalizacji, gdzie jest przechowywane, a następnie transportują je i uwalniają w innym miejscu (np. w domu). Zaletą tego rozwiązania jest fakt, że urządzenie działa również latem .W tym przypadku proces jest odwrócony – to ziemia absorbuje ciepło pochodzące z domu, zastępując je chłodnym powietrzem. Nowoczesny gruntowy system ogrzewania to przede wszystkim trzy kluczowe elementy: pompa ciepła, gruntowy wymiennik ciepła oraz system dystrybucji (takich jak kanał powietrza). W Beskidzkim Centrum Kotłów i Instalacji SIB możesz liczyć na najnowocześniejsze systemy grzewcze od renomowanych firm. Z nami zadbanie o ciepło domowego ogniska jest prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Dlaczego warto nas wybrać
Nowoczesne rozwiązania grzewcze

Jako innowacyjna firma od lat oferujemy naszym klientom najnowocześniejsze systemy grzewcze od renomowanych firm.

Terminy dopasowane do Ciebie

Wszystkie terminy realizacji ustalamy wspólne z klientem, ustalając na bieżąco wszystkie ewentualne zmiany.

Masz wątpliwości? Chętnie pomożemy

Nasi doradcy posiadają specjalistyczną wiedzę w temacie branży instalacyjnej i chętnie odpowiedzą na wszystkie twoje pytania.

SIB - Gdy liczy się jakość

Jesteśmy pasjonatami naszej pracy do każdej realizacji podchodzimy z pełnym profesjonalizmem co sprawia że staliśmy się synonimem jakości. Dzięki czemu od lat jesteśmy wybierani przez klientów oraz doceniani przez branże instalacyjną.

Dane adresowe

Miodońskiego 1
43-374 Buczkowice
Polska

poniedziałek - piątek: 700-1700
sobota: 700-1300