Kredyty

W większości przypadków otrzymujemy pieniądze z dofinansowania dopiero po wykonaniu i udokumentowaniu inwestycji. Niestety, nie każdy posiada pieniądze na start, co powoduje, że wstrzymujemy się z decyzją o wymianie kotła lub montażu urządzeń OZE.

Alternatywą są kredyty, które pomagają sfinansować inwestycję w oczekiwaniu na otrzymanie dotacji.

 

 

  • Kredyt Czyste Powietrze

Od 6 lipca 2021 roku możliwe jest skorzystanie z kredytu udostępnionego przez program Czyste Powietrze na bardzo korzystnych warunkach. Ścieżka bankowa dotyczy naboru wniosków o dotację na częściową spłatę kapitału kredytu bankowego.  Otrzymane pieniądze należy w co najmniej 95% wykorzystać na pokrycie kosztów kwalifikowanych projektu. Nie we wszystkich bankach możemy zaciągnąć kredyt, a wyłącznie w placówkach, które przystąpiły do Programu Czyste Powietrze.

 

  • Kredyt w SIB

W Centrum Instalacji Ekologicznych SIB osoby starające się o nowy kocioł i zdecydowane na współpracę z naszą firmą mogą starać się o kredyt w banku Credit Agricole. W celu sprawdzania zdolności kredytowej w pierwszej kolejności prosimy zadzwonić do siedziby firmy i umówić się na spotkanie.

Aby zweryfikować możliwość uzyskania kredytu, należy zabrać ze sobą: dowód osobisty, informację o zatrudnieniu oraz zarobkach, a także telefon komórkowy, na który zostanie wysłany kod weryfikacyjny.