Fotowoltaika już nie ma przed nami tajemnic! Jako firma poświęciliśmy dużo czasu, aby poznać jej mocne i słabsze strony. Oferujemy i polecamy wyłącznie to, co najlepsze. Instalacje PV zdecydowanie zasługują, aby odnaleźć się w ofercie SIB. To, co na początku wydawało nam się tajemnicze i powodowało drżenie dłoni przy pierwszej instalacji, po dziesiątkach realizacji stało się mocną stroną naszej firmy. Profesjonalne usługi fotowoltaiczne – jesteśmy dzięki nim rozpoznawalni!

Fotowoltaika wzbudza ogromne zainteresowanie. Świadomość społeczeństwa w potęgę Słońca wzrasta z każdym rokiem. Również my nie ukrywamy faktu, że to inwestycja, która po prostu się opłaca. Korzystanie z niewyczerpalnej energii słonecznej, nie powoduje zanieczyszczeń środowiska. Czerpiąc darmową energię, nie wytwarzamy szkodliwych substancji do atmosfery. Fotowoltaika to zdecydowanie troska o naturę.

Bardzo korzystne rozwiązania prosumenckie pozwalają posiadaczom modułów fotowoltaicznych, generować oszczędności w rachunkach z prąd. Natomiast możliwość skorzystania z dofinansowania na Odnawialne Źródła Energii, a także ulgi podatkowe sprawią, że inwestycja szybko się zwraca. Dobrej jakości panele fotowoltaiczne gwarantują długą żywotność i oszczędność parędziesiąt tysięcy złotych!

 

 

FOTOWOLTAIKA – OFERTA SIB

Jesteśmy świadomi, że drobne błędy podczas instalacji paneli fotowoltaicznych mogą w bardzo niekorzystny sposób wpłynąć na wydajność modułów. Dokładany wszelkich starań, aby Państwa instalacja PV była wykonana w sposób profesjonalny, zachowując wszystkie wymogi zwiększające efektywność fotowoltaiki przy konkretnym nasłonecznieniu.

Beskidzkie Centrum Kotłów i Instalacji SIB będzie służyło Państwu pomocą na każdym etapie decyzji o zainstalowaniu fotowoltaiki. Cenimy sobie przyjazny kontakt z Klientem oparty na konkretnej, uczciwej ofercie. Między innymi dlatego też odnajdą Państwo u nas wyłącznie produkty czołowych, sprawdzonych producentów paneli fotowoltaicznych:

• LONGi Solar
• LG Solar
• Sharp
• KENSOL

Twój świadomy wybór, Twoja mała elektrownia = Twoje niskie rachunki za prąd.