Kolektory słoneczne to „mocna strona” naszej oferty. Liczni zadowoleni Klienci są najwiarygodniejszym dowodem, że to inwestycja, która przynosi istotne oszczędności. Wybierając Beskidzkie Centrum Kotłów i Instalacji SIB do realizacji instalacji solarnej, mogą być Państwo przekonani, że pod względem technicznym i estetycznym zlecenie zostanie wykonane na najwyższym poziomie. Traktujemy naszych klientów tak, jak sami chcielibyśmy zostać potraktowani.

Zadaniem kolektorów słonecznych jest konwersja energii słonecznej na ciepło. Instalacje solarne wyróżniają się najwyższą elektrycznością spośród wszystkich urządzeń grzewczych. Ta metoda pozyskiwania ciepła jest przyjazna środowisku, ponieważ wiąże się z zerową emisją niebezpiecznych substancji do atmosfery.

Ciepło uzyskane za pomocą kolektorów słonecznych wykorzystywane jest w polskich domach do podgrzewania wody użytkowej, a także basenowej oraz jako efektywne wspomaganie centralne ogrzewania. Solary, uważane są za ekologiczną alternatywę dla instalacji grzewczych zasilanych za pomocą spalanego paliwa. Kolektory słoneczne to troska o środowisko i oszczędność!

 

 

KOLEKTORY SŁONECZNE – OFERTA SIB

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zaproponować Państwu kompleksową usługę związaną z doborem oraz montażem kolektorów słonecznych. Z pełną odpowiedzialnością możemy napisać, że: wiemy, jak profesjonalnie wykonać instalacje solarne, aby zachować trwałość produktu i zapewnić oczekiwane rezultaty w oszczędnościach.

Swoim zaufanie obdarzyliśmy firmę ENOSL, jako czołowego producenta kolektorów słonecznych w Polsce. Większość solarnych produktów marki ENSOL posiada międzynarodowy znak jakości Solar Keymark, a wszystkie badania i certyfikaty od renomowanych, światowych jednostek badawczych, potwierdzające jakość. W ofercie Beskidzkiego Centrum Kotłów i Instalacji SIB odnajdą Państwo wyłącznie rzetelną usługę związaną z realizacją instalacji solarnej.

Decydując się na kolektory słoneczne, wybierasz darmowe, ekologiczne ciepło!