Instalacja rekuperacji Bielsko-Biała i okolice

Wybierz nowoczesne i wydajne rozwiązanie na lata

Bardzo wiele osób nie zdaje sobie nawet sprawy z tego, jak ważna jest prawidłowa wentylacja budynku. Właśnie dlatego Centrum Instalacji Ekologicznych SIB wprowadziło do swojej oferty instalację rekuperacji. Tradycyjny sposób wentylowania pomieszczeń niestety nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Zwłaszcza jeśli dom z każdej strony zabezpieczony jest szczelnymi oknami, czy drzwiami. Spójrz na to z tej strony: wydajne, trzyszybowe okna, do tego gruba warstwa ocieplenia oraz energooszczędna płyta fundamentowa. Jak w tych warunkach może dojść do odpowiedniej wentylacji? Coraz więcej osób przekonuje się do wentylacji mechanicznej, która dostarcza do wnętrza świeże, filtrowane powietrze, jednocześnie usuwając powietrze zużyte o wysokiej zawartości CO2. Możesz być pewny, że tę zmianę odczujesz już po kilku dniach. Zwłaszcza że oferowana przez nas instalacja rekuperacji to sprawdzone, nowoczesne rozwiązanie, na które zdecydowały się już tysiące osób.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Zadbaj o czyste i świeże powietrze w swoim domu

Wiesz, że dzięki prawidłowej rekuperacji możesz zaoszczędzić nawet 50% kosztów ogrzewania budynku w okresie zimowym? Tego typu liczby potrafią zadziałać na wyobraźnię. Sekret jest bardzo prosty. Do wentylacji dochodzi we wszystkich pomieszczeniach i to bez otwierania okien, a więc i bez strat ciepła. To o wiele większy komfort w porównaniu z tradycyjnymi metodami wentylacji, które opierają się na „wietrzeniu” mieszkania. W ten sposób generuje się jedynie dodatkowe koszty związane z ogrzewaniem. Instalacja rekuperacji skutecznie eliminuje ten problem, gwarantując jednocześnie świeże i przyjemne w oddychaniu powietrze. Możesz być pewien, że za tę zmianę podziękują Ci wszyscy domownicy.

Instalacja rekuperacji. Fachowcy uporają się z tym zadaniem raz-dwa

Nasz zespół fachowców wykonał już setki zleceń – wszystkie z najwyższą uwagą i starannością. Możesz zatem liczyć na to, że również w Twoim domu wszelkie niezbędne prace zostaną przeprowadzone szybko i sprawnie. Jednocześnie dbamy o najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Jakie jeszcze zalety niesie za sobą instalacja rekuperacji? Filtrowane powietrze jest wolne od kurzu, pyłu, czy innych zanieczyszczeń. To gwarantuje nie tylko lepsze zdrowie, ale i głębszy i bardziej efektywny sen. Zwłaszcza że do Twojej dyspozycji pozostaje szeroka oferta nowoczesnych urządzeń, które zachwycają swoją wydajnością.

 

 
Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!