Mocowanie paneli solarnych Bielsko-Biała i okolice

Doskonale wiemy, jak działać

Odpowiednie mocowanie paneli solarnych stanowi kluczową kwestię. To w dużej mierze od tego czynnika zależeć będzie ich efektywność. Centrum Instalacji Ekologicznych SIB zajmuje się tym zagadnieniem od lat. Badamy najnowsze trendy na rynku, stale poszerzając naszą ofertę. Pamiętaj, że aby panele solarne mogły osiągnąć swoją maksymalną wydajność, należy odpowiednio je usytuować. Miejsce mocowania paneli solarnych nie może być zacienione. Z kolei całość musi być tak przymocowana, aby nie było możliwości uszkodzenia elementów wskutek silnego wiatru, czy intensywnych opadów śniegu. W SIB pracują fachowcy, którzy całą wiedzę dotyczącą paneli solarnych mają opanowaną do perfekcji. Możesz być pewien, że nie zawiedziemy.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Co warto wiedzieć o mocowaniu paneli solarnych?

Zużycie energii na ogrzewanie lub klimatyzowanie domu to z pewnością znaczący fragment na „torcie” Twojego domowego lub firmowego budżetu. Jak zaoszczędzić pieniądze na energii przepuszczanej przez Twój dom? Panele fotowoltaiczne do efektywnej pracy potrzebują znacznej powierzchni. Oznacza to, że możesz mieć trudność ze odnalezieniem właściwego miejsca do ich instalacji. Nawet jeśli wygospodarujesz odpowiednią ilość miejsca na posesji, może Ci przeszkadzać cień rzucany przez panele. Dlatego rozważ montaż fotowoltaiki na elewacji budynku lub dachu. Aby panele wytwarzały jak najwięcej energii zamieść je w stronę południa oraz zamontuj pod kątem 30 – 40 st. do poziomu. W ten sposób największa ilość energii docierającej do powierzchni instalacji zostanie wykorzystana. Jeśli nie masz takiej możliwości to wiedz, że inne skonfigurowanie paneli gwarantuje od 80 do 95% ilości energii, którą można wytworzyć w ustawieniu optymalnym, a więc nadal warto zainstalować fotowolatikę.
W miarę korzystania z paneli zauważysz, że po wieloletnim wykorzystywaniu może nastąpić spadek wydajności, rozszczelnienie rurek czy utlenianie powierzchni rur. Dlatego warto, abyś był na bieżąco z najświeższymi osiągnięciami i technologiami, ponieważ to rozwiązanie nieustannie się rozwija. Obecnie montowane panele są znaczenie bardziej trwałe i wydajniejsze. Nawet jeśli już posiadasz instalację fotowoltaiczną, która Ci dobrze służy od kilku lat to zainteresuj się przewagami, które płyną z jej modernizacji.

Możesz liczyć na nasze pełne wsparcie

Centrum Instalacji Ekologicznych SIB to marka, która zyskała swoją popularność przez ciężką pracę. Wszyscy nasi Klienci mogą przy tym liczyć na pełne wsparcie na każdym etapie zlecenia. Nasza praca nie kończy się w momencie mocowania paneli solarnych. Po wykonanym zleceniu pozostajemy do Twojej dyspozycji, odpowiadając na wszelkie pytania i wątpliwości. Dzięki temu możesz być pewien, że Twój dom pozostanie pod dobrą opieką, a Ty będziesz mógł się cieszyć wydajną, ekologiczną i tanią energią słoneczną. Sam widzisz, że to rozwiązanie po prostu Ci się opłaca.

Mocowanie paneli solarnych. Warto stawiać na ekologię

W naszej firmie myśl ekologiczną cenimy w szczególny sposób. Dbamy o to, aby wspierać Klientów w podejmowaniu decyzji, które opłacają się zarówno im, jak i całemu otoczeniu. Pamiętaj, że stawiając na energię słoneczną, wybierasz nie tylko rozwiązanie wydajne i korzystne dla Twojego portfela. Oprócz tego dbasz również o naszą planetę, czyli wspólne dobro. Centrum Instalacji Ekologicznych SIB aktywnie działa w Programie Ograniczenia Niskiej Emisji. Nasi pracownicy są przeszkoleni w zakresie wdrażania ekologicznych rozwiązań i nowoczesnego, niskoemisyjnego sprzętu oraz urządzeń. Dzięki temu mogą podpowiedzieć Ci najkorzystniejsze rozwiązania. Możesz być pewien, że stawiając na naszą firmę, stawiasz na własne dobro. Do jednych z najczęściej wykonywanych przez nas zleceń zdecydowanie można zaliczyć ogrzewanie gazowe (zarówno montaż nowych, jak i modernizacja starych instalacji) Nie da się ukryć, że jesteśmy z tego szczególnie dumni.

 

 
Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!