Modernizacja instalacji c.o. Bielsko-Biała i okolice

Centrum Instalacji Ekologicznych SIB zadba o ogrzewanie Twojego domu

Modernizacja instalacji c.o. prędzej, czy później staje się koniecznością w niejednym budynku – zwłaszcza starego typu. Powody mogą być różne. Do najczęstszych możemy z pewnością zaliczyć wyeksploatowanie kotła, czy korozję grzejników. Wielu naszych Klientów zgłasza się jednak po to, aby po prostu przejść na mniej kłopotliwy w obsłudze rodzaj ogrzewania. Innym przykładem jest chęć obniżenia przyszłych rachunków – nowoczesne metody grzewcze mogą pochwalić się dużą efektywnością w zakresie energooszczędności. Jeśli więc interesuje Cię modernizacja instalacji c.o., to możesz śmiało zgłosić się do nas. Najlepsi fachowcy są pod ręką.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Centrum Instalacji Ekologicznych SIB to gwarancja skuteczności

W Centrum Instalacji Ekologicznych SIB mamy już 10-letnie doświadczenie w branży technik grzewczych. Oferujemy najwyższej jakości sprzęt (w tym nowoczesne kotły) od najbardziej uznanych producentów w całej Europie. Wysoka dostępność towarów „od ręki” oraz wiele usług związanych z modernizacją instalacji c.o., jest nie bez znaczenia. Nasi Klienci po prostu nam ufają. Zwłaszcza że nasz zespół tworzą najlepsi fachowcy w branży, którzy doskonale znają się na swojej pracy. W umówione miejsce zawsze przyjeżdżamy w terminie, gwarantując szybkie i skuteczne wykonanie wszystkich zleconych prac. Chcesz przywrócić do pełnej sprawności starą, wyeksploatowaną instalację? A może obecna instalacja sprawia Ci kłopoty związane z serwisem lub obsługą? W każdym z tych problemów pomoże Ci Centrum Instalacji Ekologicznych SIB.

Modernizacja instalacji c.o. nie musi być uciążliwa – postaw na uznanych fachowców

Jednym z częstych powodów, dla których nasi Klienci decydują się na modernizację instalacji c.o., jest chęć przejścia na bardziej ekologiczne metody ogrzewania. Musisz wiedzieć, że posiadamy w naszej ofercie największą gamę kotłów ekologicznych. Doskonale odnajdujemy się we wszelkiego rodzaju innowacyjnych technologiach, zwłaszcza tych związanych z ochroną środowiska naturalnego. Obawiasz się, że modernizacja instalacji c.o. pochłonie zbyt wiele czasu, a same prace remontowe okażą się niewspółmiernie pracochłonne? Nic bardziej mylnego. W Centrum Instalacji Ekologicznych SIB dokładnie i skrupulatnie planujemy wszystkie prace, dlatego każde zlecenie wykonujemy najszybciej, jak to tylko możliwe. W żaden sposób nie cierpi na tym jakość wykonania – w tej przodujemy od lat.

 

 
Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!