Modernizacja kotłowni węglowej na gazową Bielsko-Biała i okolice

 
Coraz więcej osób, w trosce o ochronę swoją oraz całego środowiska naturalnego, decyduje się na stanowcze i szybkie działanie. Modernizacja kotłowni węglowej na gazową jest tego najlepszym przykładem. Zastanawiasz się, jak przeprowadzić cały proces? Przede wszystkim postaw w tej kwestii na współpracę z najlepszymi fachowcami. W Centrum Instalacji Ekologicznych SIB już od 10 lat montujemy oraz modernizujemy kotłownie każdego typu. W ostatnich latach nastąpił wzrost popularności kotłowni gazowych – tysiące Polaków decydują się na świadomą zmianę ogrzewania, mając na uwadze dobro nas wszystkich. Nie ukrywamy, że jesteśmy dumni z tego, że możemy w tym pomóc, oferując fachową pomoc. Przeprowadzamy modernizację od początku do końca, a nasi Klienci mogą liczyć na pełne wsparcie na każdym etapie zlecenia. Nasza praca kończy się dopiero w momencie, w którym wszyscy mieszkańcy budynku mogą liczyć na komfort i ciepło.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Co trzeba wiedzieć o modernizacji kotłowni węglowej na gazową?

Energia, którą zużywasz może pochodzić z wielu różnych źródeł, np. ze spalania paliw kopalnych (gaz, węgiel) w domowym piecu. Każda forma wymaga wykorzystania i utrzymania odpowiedniej infrastruktury. Modernizacja kotłowni gazowej na węglową zazwyczaj polega na wymienieniu kotłów gazowniczych z palnikami atmosferycznymi przez nowoczesne kotły kondensacyjne, które umożliwiają na odzyskiwanie energii z ciepłych spalin poprzez wykorzystanie zjawiska kondensacji pary wodnej. Gdy w danym budynku nie masz możliwości doprowadzenia instalacji gazowej to rozważnym wyjściem dla Ciebie będzie zamiana starego „kopciucha” na wydajny piec 5 klasy. Dzięki dużej temperaturze spalania oraz dokładnej automatyce sterującej podawaniem paliwa wykonalna jest znaczna redukcja emisji szkodliwych substancji, a Ty zapłacisz mniej za tworzywa opałowe.

Modernizacja kotłowni węglowej na gazową – to się naprawdę opłaca

Modernizacja kotłowni węglowej na gazową przeprowadzana jest w Polsce tak chętnie, ponieważ po prostu się opłaca. Do dyspozycji wszystkich mieszkańców pozostają liczne dofinansowania, również te z Unii Europejskiej. Wysokość tego typu opłat oczywiście różni się w poszczególnych programach, np. aż 70% kwoty wydanej na zakup urządzeń, a gdzie indziej 50%. Dzięki takiej pomocy każdą osobę stać na to, aby móc sobie pozwolić na efektywne ogrzewanie budynku, przy jednoczesnym niegenerowaniu szkodliwych zanieczyszczeń powstających wskutek spalania węgla.

Możemy wspólnie zadbać o lepsze powietrze

Centrum Instalacji Ekologicznych SIB to zespół doskonale przeszkolonych fachowców, którzy znają się na swojej pracy, jak nikt inny. Dzięki naszej pomocy modernizacja kotłowni węglowej na gazową zostanie przeprowadzona szybko, sprawnie, skutecznie, a przede wszystkim bezpiecznie. Dbamy o absolutnie każdy detal, dzięki czemu nasi Klienci mogą liczyć na skuteczne i efektywnie działanie całej instalacji grzewczej. Co jeszcze powinieneś o nas wiedzieć? Choćby to, że jesteśmy czynnym uczestnikiem Programu Ograniczenia Niskiej Emisji. Działamy w zgodzie z myślą ekologiczną, wspierając w tym również naszych Klientów. Modernizacja kotłowni z nami jest o wiele łatwiejsza, niż myślisz. Możesz być tego pewien. Zaufały nam już tysiące osób i jak dotąd żadnej nie zawiedliśmy.

 

 
Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!