Modernizacja kotłowni węglowej na gazową Bielsko-Biała i okolice

 
Coraz więcej osób, w trosce o ochronę swoją oraz całego środowiska naturalnego, decyduje się na stanowcze i szybkie działanie. Modernizacja kotłowni węglowej na gazową jest tego najlepszym przykładem. Zastanawiasz się, jak przeprowadzić cały proces? Przede wszystkim postaw w tej kwestii na współpracę z najlepszymi fachowcami. W Beskidzkie Centrum Kotłów i Instalacji SIB już od 10 lat montujemy oraz modernizujemy kotłownie każdego typu. W ostatnich latach nastąpił wzrost popularności kotłowni gazowych – tysiące Polaków decydują się na świadomą zmianę ogrzewania, mając na uwadze dobro nas wszystkich. Nie ukrywamy, że jesteśmy dumni z tego, że możemy w tym pomóc, oferując fachową pomoc. Przeprowadzamy modernizację od początku do końca, a nasi Klienci mogą liczyć na pełne wsparcie na każdym etapie zlecenia. Nasza praca kończy się dopiero w momencie, w którym wszyscy mieszkańcy budynku mogą liczyć na komfort i ciepło.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Co trzeba wiedzieć o modernizacji kotłowni węglowej na gazową?

Energia, którą zużywasz może pochodzić z wielu różnych źródeł, np. ze spalania paliw kopalnych (gaz, węgiel) w domowym piecu. Każda forma wymaga wykorzystania i utrzymania odpowiedniej infrastruktury. Modernizacja kotłowni gazowej na węglową zazwyczaj polega na wymienieniu kotłów gazowniczych z palnikami atmosferycznymi przez nowoczesne kotły kondensacyjne, które umożliwiają na odzyskiwanie energii z ciepłych spalin poprzez wykorzystanie zjawiska kondensacji pary wodnej. Gdy w danym budynku nie masz możliwości doprowadzenia instalacji gazowej to rozważnym wyjściem dla Ciebie będzie zamiana starego „kopciucha” na wydajny piec 5 klasy. Dzięki dużej temperaturze spalania oraz dokładnej automatyce sterującej podawaniem paliwa wykonalna jest znaczna redukcja emisji szkodliwych substancji, a Ty zapłacisz mniej za tworzywa opałowe.

Modernizacja kotłowni węglowej na gazową – to się naprawdę opłaca

Modernizacja kotłowni węglowej na gazową przeprowadzana jest w Polsce tak chętnie, ponieważ po prostu się opłaca. Do dyspozycji wszystkich mieszkańców pozostają liczne dofinansowania, również te z Unii Europejskiej. Wysokość tego typu opłat oczywiście różni się w poszczególnych programach, np. aż 70% kwoty wydanej na zakup urządzeń, a gdzie indziej 50%. Dzięki takiej pomocy każdą osobę stać na to, aby móc sobie pozwolić na efektywne ogrzewanie budynku, przy jednoczesnym niegenerowaniu szkodliwych zanieczyszczeń powstających wskutek spalania węgla.

Możemy wspólnie zadbać o lepsze powietrze

Beskidzkie Centrum Kotłów i Instalacji SIB to zespół doskonale przeszkolonych fachowców, którzy znają się na swojej pracy, jak nikt inny. Dzięki naszej pomocy modernizacja kotłowni węglowej na gazową zostanie przeprowadzona szybko, sprawnie, skutecznie, a przede wszystkim bezpiecznie. Dbamy o absolutnie każdy detal, dzięki czemu nasi Klienci mogą liczyć na skuteczne i efektywnie działanie całej instalacji grzewczej. Co jeszcze powinieneś o nas wiedzieć? Choćby to, że jesteśmy czynnym uczestnikiem Programu Ograniczenia Niskiej Emisji. Działamy w zgodzie z myślą ekologiczną, wspierając w tym również naszych Klientów. Modernizacja kotłowni z nami jest o wiele łatwiejsza, niż myślisz. Możesz być tego pewien. Zaufały nam już tysiące osób i jak dotąd żadnej nie zawiedliśmy.

 

 
Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!