Modernizacja rekuperacji Bielsko-Biała i okolice

Wiemy, jak skutecznie działać w tym zakresie

Interesuje Cię modernizacja rekuperacji? W takim razie skorzystaj z oferty usług Beskidzkiego Centrum Kotłów i Instalacji SIB. Jako uznana marka, która działa na rynku już od 10 lat, możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem oraz nowoczesnym sprzętem, z którego korzystamy. Pamiętaj, że dobrze zainstalowana rekuperacja może zapewnić Ci szereg korzyści. Przede wszystkim będziesz mógł, niezależnie od warunków atmosferycznych, cieszyć się świeżym powietrzem w swoim domu. Te podczas rekuperacji wymieniane jest bez przerwy i to całą dobę, niezależnie od pory roku. Za oknem trwa sroga zima, a temperatura spadła dużo poniżej zera? Spokojnie, nie musisz otwierać okien, żeby wywietrzyć mieszkanie – rekuperator robi to za Ciebie. Podobnie latem, gdy każda próba otwarcia okna może skończyć się podniesieniem temperatury wewnątrz o kilka stopni. A to potrafi być bardzo uciążliwe.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Zapewnij sobie maksymalny komfort

Dlaczego modernizacja rekuperacji powinna Cię zainteresować? Ponieważ system ten, jak każdy inny, potrzebuje okresowych przeglądów oraz czyszczenia. Dzięki temu będziesz mógł się cieszyć efektywnym działaniem przez cały rok. To szczególnie ważne, ponieważ sprawna wentylacja mechaniczna daje również możliwość skutecznej filtracji nawiewanego powietrza. Poziom filtracji zależny jest od klasy zastosowanego filtra, jednak na rynku możesz znaleźć naprawdę wydajne propozycje. Te uchronią Cię przed szkodliwym wpływem smogu, który jest absolutną plagą w okresie zimowym. Zadbaj więc o swoje zdrowie, komfort i wygodę. Zwłaszcza że modernizacja rekuperacji z odpowiednią ekipą to naprawdę proste zadanie!

Modernizacja rekuperacji może obniżyć Twoje rachunki za ogrzewanie!

Coraz więcej osób decyduje się na okresowe przeglądy oraz modernizację wszystkich instalacji w swoim domu. Dzięki temu wszystkie systemy oraz urządzenia mogą działać na pełnych obrotach. To z kolei oznacza szereg korzyści. Najlepszym przykładem może być właśnie modernizacja rekuperacji. Jeśli ta może osiągnąć swoją maksymalną wydajność, to rachunki za ogrzewanie w miesiącach zimowych mogą spać nawet do 50% w porównaniu do wentylacji grawitacyjnej! W jaki sposób tak się dzieje? Musisz wiedzieć, że wymiennik ciepła rekuperatora przekazuje energię z powietrza wywiewanego do strumienia powietrza nawiewanego. To sprawia, że dom ma zdecydowanie mniejsze zapotrzebowanie na energię pierwotną.

 

 
Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!