Montaż instalacji kotłowni Bielsko-Biała i okolice

Beskidzkie Centrum Kotłów i Instalacji SIB zapewnia najwyższą skuteczność

Montaż instalacji kotłowni zawsze powinien być oddawany w ręce najlepszych fachowców. Tylko to może zapewnić dokładną, sumienną i prawidłową pracę. Niestety nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że tylko dobrze wykonana kotłownia może zagwarantować efektywne działanie oraz… bezpieczeństwo całego domu. A przecież to powinno być priorytetem dla wszystkich osób. W Beskidzkim Centrum Kotłów i Instalacji SIB bezpieczeństwo traktujemy zawsze z najwyższym priorytetem. Właśnie dlatego od lat cieszymy się niesłabnącym zaufaniem naszych Klientów. Ci wiedzą, że mogą na nas liczyć zarówno w trakcie zlecenia, jak i po nim – zapewniamy bowiem skuteczny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Możesz być zatem pewien, że montaż instalacji kotłowni zostanie przeprowadzony w 100% skutecznie.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Co warto wiedzieć o montażu instalacji kotłowni?

Energia, którą zużywasz może pochodzić z wielu rozmaitych źródeł, np. ze spalania paliw kopalnych (gaz, węgiel) w domowym piecu. Każda forma wymaga wykorzystania i utrzymania właściwej infrastruktury. Instalację kotła koniecznie musisz uwieńczyć zgodnie z bieżącymi w Polsce przepisami i taksami. Wynika to z faktu, iż niepoprawny instalacja instalacji grzewczej, w tym pieców może skutkować stworzeniem zagrożenia dla zdrowia i życia ludzi. Najprostsze piece wiszące nie wymagają instalacji w kotłowni. Swobodnie możesz je umiejscowić w łazience lub kuchni. Jednak znacznie bardziej komfortowe i oszczędniejsze w wykorzystywaniu kotły zaopatrzone w 100 lub 200 litrowe zasobniki na wodę możesz zainstalować tylko w profesjonalnym pomieszczeniu gospodarczym, czyli kotłowni. Twoja kotłownia musi spełniać wymogi przedłożone w właściwych normach technicznych. Aby piec funkcjonował prawidłowo, pomieszczenie musi umożliwiać odpowiednią wentylację nawiewną, wywiewną oraz wydajne odprowadzenie spalin. Przewód spalinowy również musi być dobrany do mocy i konstrukcji kotła.

Profesjonalny sprzęt oraz niezbędna wiedza

Skuteczność pracy naszego zespołu wynika w dużej mierze z naszego doświadczenia oraz posiadanej wiedzy. Od lat zajmujemy się tego typu zleceniami, gwarantując wszystkim Klientom najwyższą jakość świadczonych usług. Oczywiście wiedza oraz doświadczenie to nie wszystko. W naszej pracy korzystamy tylko z doskonałej klasy, markowego sprzętu. Taki też proponujemy naszym Klientom. Przykładem mogą być kotły marki Buderus – lidera w branży. Montaż instalacji kotłowni nie jest tutaj wyjątkiem. Również w tej dziedzinie działamy bez zarzutu, mając na swoim koncie setki wykonanych prac. Możesz być pewien, że nasi specjaliści, instalatorzy i serwisanci posiadają wiedzę, doświadczenie oraz uprawnienia, które pozwalają im na świadczenie usług najwyższej jakości.

Montaż instalacji kotłowni. Nie ryzykuj źle wykonanej pracy

Kotłownia to bardzo wrażliwy element. Wszystkie prace powinny zostać tu wykonane w 100% poprawnie. Nie warto ryzykować, stawiając na kiepskiej jakości „fachowców”. Beskidzkie Centrum Kotłów i Instalacji SIB to jedna z czołowych firm w swoim regionie. Możemy Ci zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, co potwierdzają wszystkie niezbędne certyfikaty, dopuszczenia oraz setki pozytywnych opinii i rekomendacji. Postaw na najlepszych specjalistów. Możesz być pewien, że Ci się to opłaci – z nami montaż instalacji kotłowni nie musi być udręką.
 

 
Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!