Montaż instalacji sanitarnych Bielsko-Biała i okolice

Montaż w zgodzie z projektem budynku

Jeśli dom został zbudowany – najwyższa pora na montaż instalacji sanitarnych. Centrum Instalacji Ekologicznych SIB dba o to, aby montaż tego typu instalacji przebiegał ściśle według wytycznych zawartych w projekcie domu. Do tego nasz doświadczony zespół doskonale wyszkolonych fachowców zna prawo budowlane, dlatego nie musisz się martwić o to, że jakikolwiek element zostanie wykonany niezgodnie z obowiązującymi przepisami.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Montaż instalacji sanitarnej – zostaw to fachowcom

Montaż instalacji sanitarnych należy potraktować ze szczególną uwagą. Same elementy hydrauliczne są stosunkowo niedrogie, mowa tu o rurach i przyłączach na kształtkach. Jednak nieprawidłowy montaż może skutkować szeregiem kosztownych awarii w przyszłości. My zdecydowanie wolimy zapobiegać takim przykrym niespodziankom, dlatego naszym Klientom proponujemy fachową pomoc. Co ważne na elementy hydrauliczne domu składa się nie tylko orurowanie, czy instalacja kanalizacyjna, ale także elementy widoczne na pierwszy rzut oka, jak choćby baterie łazienkowe. Możesz być zatem pewny, że nasi fachowcy przeprowadzą montaż instalacji sanitarnej estetycznie, w zgodzie z Twoimi wytycznymi.

W naszej pracy stawiamy na najlepsze materiały

Montaż instalacji sanitarnych przeprowadzamy tylko w oparciu o najlepsze dostępne materiały. Możesz być pewny, że nie użyjemy do tego półśrodków, narażając Cię na dodatkowe koszty. Dzięki nam cała instalacja będzie działać bez zarzutu przez długie lata, bez konieczności wymiany. Gwarantujemy Ci to naszą renomą oraz 10-letnim doświadczeniem na rynku. Zaufaj naszym fachowcom, podobnie jak setki innych zadowolonych Klientów. Gwarantujemy Ci, że efekty naszej pracy zadowalają nawet Klientów, o najwyższych wymaganiach. Nasza zasada jest prosta – wszystkie prace wykonujemy z taką uwagą, z jaką pracowalibyśmy we własnym domu. Bezpieczeństwo i komfort naszych Klientów są dla nas sprawą priorytetową. Przeprowadzany przez nas montaż instalacji sanitarnych jest na to doskonałym przykładem.

 

 
Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!