Montaż kotłowni cennik Bielsko-Biała i okolice

Centrum Instalacji Ekologicznych SIB stawia na profesjonalizm

Centrum Instalacji Ekologicznych SIB to lider w swoim regionie. Z sukcesami działamy już od 10 lat, wykonując w tym czasie setki, a może nawet tysiące zleceń. Mowa tu zarówno o przeglądach, serwisie, jak i montażu kotłowni. Cennik? Ten ustalamy indywidualnie, na podstawie wcześniejszej analizy i konsultacji z samym Klientem. Każde zlecenie traktujemy w pełni indywidualnie, przeprowadzając je od początku do końca, zgodnie z ustaleniami Klienta. Możesz zatem liczyć na naszą fachowość, zwłaszcza że posiadamy wszelkie niezbędne dopuszczenia, czy certyfikaty. O naszej jakości mogą świadczyć również pozytywne opinie i rekomendacje – a tych wciąż przybywa. Z tego jesteśmy naprawdę dumni.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Montaż kotłowni – podstawowe informacje, cennik

Energia, którą zużywasz może pochodzić z wielu różnych źródeł, np. ze spalania paliw kopalnych (gaz, węgiel) w domowym piecu. Każda forma wymaga wykorzystania i utrzymania odpowiedniej infrastruktury. Instalację kotła koniecznie musisz przeprowadzić zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami i normami. Wynika to z faktu, iż nieprawidłowy instalacja instalacji grzewczej, w tym pieców może skutkować stworzeniem zagrożenia dla zdrowia i życia ludzi. Najprostsze piece wiszące nie wymagają instalacji w kotłowni. Chętnie możesz je umieścić w łazience lub kuchni. Jednak znacznie bardziej komfortowe i oszczędniejsze w użytku piece zaopatrzone w 100 lub 200 litrowe zasobniki na wodę możesz zainstalować tylko w specjalnym pomieszczeniu gospodarczym, czyli kotłowni. Twoja kotłownia musi spełniać wymogi przedstawione w odpowiednich taksach technicznych. By kocioł funkcjonował poprawnie, pomieszczenie musi umożliwiać właściwą wentylację nawiewną, wywiewną oraz efektywne odprowadzenie spalin. Przewód spalinowy również musi być dobrany do mocy i konstrukcji kotła.

Postaw na szybką, sprawną i skuteczną pracę

Zależy Ci na uczciwie wycenionej i wykonanej zgodnie z terminem pracy? W Centrum Instalacji Ekologicznych SIB każde zlecenie traktujemy z tym samym, najwyższym priorytetem. Na miejsce przyjeżdżamy zawsze we wcześniej umówionym, dogodnym dla Klienta terminie, a wszystkie prace wykonujemy szybko, sprawnie i skutecznie. Dzięki temu nie musisz męczyć się z przeciągającym się w nieskończoność remontem, co wciąż zdarza się przy tego typu pracach. Warto więc od samego początku postawić na najlepszych specjalistów – to gwarancja najwyższej jakości, a przede wszystkim Twoja pewność, że cała instalacja będzie działać bez zarzutu przez długie lata. Zwłaszcza jeśli zadbasz o okresowe przeglądy sprzętu. Montaż kotłowni – cena naprawdę może być uczciwie dostosowana do jakości pracy. Oczywiście, jeśli postawisz na prawdziwych fachowców.

Montaż kotłowni – cena dostosowana do możliwości Klienta

Wszystkie prace, których dokonujemy w domach, firmach, czy zakładach naszych Klientów, wcześniej konsultujemy. Dzięki temu możesz mieć pewność, że cena za montaż kotłowni nie przekroczy wcześniej umówionego budżetu. Przykładamy ogromną wagę do tego, aby oferować naszym Klientom pełen, przejrzysty cennik. Montaż kotłowni to szereg skomplikowanych prac, które należy oddać w ręce specjalistów. Pamiętaj o tym, ponieważ tylko w 100% sprawna instalacja może z jednej strony gwarantować najwyższą efektywność, a z drugiej pełne bezpieczeństwo wszystkich domowników. Centrum Instalacji Ekologicznych SIB kwestie bezpieczeństwa traktuje z najwyższym priorytetem – możesz być tego pewien.

 

 
Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!