Montaż kotłowni gazowych Bielsko-Biała i okolice

 
Kotły gazowe zdecydowanie należą do jednych z najnowocześniejszych urządzeń tego typu dostępnych w naszej ofercie. Oferują efektywne działanie przy jednoczesnej oszczędności gazu i energii elektrycznej. Oznacza to zdecydowanie mniejsze wydatki niż w przypadku kotłowni starego typu. Wszystko to dzięki znakomitym parametrom urządzeń. Centrum Instalacji Ekologicznych SIB zdobyło do tej pory naprawę dużą ilość Klientów, którzy postanowili zainwestować w naprawdę efektywne ogrzewanie własnego domu. Z nami to naprawdę łatwe. Zwłaszcza że poza samymi kotłami i innymi urządzeniami grzewczymi, oferujemy także szereg usług. Montaż kotłowni to jedna z nich.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Co warto wiedzieć o montażu kotłowni gazowych?

Energia, którą zużywasz może pochodzić z wielu różnych źródeł, np. ze spalania paliw kopalnych (gaz, węgiel) w domowym kotle. Każda forma wymaga wykorzystania i utrzymania właściwej infrastruktury. Montaż pieca koniecznie musisz uwieńczyć zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami i taksami. Wynika to z faktu, iż nieprawidłowy instalacja instalacji grzewczej, w tym pieców może powodować zrobieniem zagrożenia dla zdrowia i życia ludzi. Najprostsze piece wiszące nie wymagają instalacji w kotłowni. Chętnie możesz je umiejscowić w łazience lub kuchni. Jednak znacznie bardziej komfortowe i oszczędniejsze w użytku kotły wyposażone w 100 lub 200 litrowe zasobniki na wodę możesz zainstalować tylko w profesjonalnym pomieszczeniu gospodarczym, czyli kotłowni. Twoja kotłownia musi spełniać wymogi przedstawione w właściwych taksach technicznych. By kocioł funkcjonował prawidłowo, pomieszczenie musi umożliwiać odpowiednią wentylację nawiewną, wywiewną oraz efektywne odprowadzenie spalin. Kabel spalinowy również musi być dobrany do mocy i konstrukcji pieca.

Postaw na współpracę z najlepszymi specjalistami

Montaż kotłowni gazowych to zadanie dla fachowców. W tym przypadku nie można stawiać na półśrodki i ewentualne błędy, czy niedociągnięcia w wykonaniu. W SIB dbamy o to, aby wszyscy nasi Klienci mogli liczyć na pełne wsparcie, zarówno merytoryczne, jak i techniczne, na każdym etapie zlecenia. W naszej firmie pracują ludzie, którzy znają się na swojej pracy. Warto wspomnieć również o doświadczeniu – Centrum Instalacji Ekologicznych SIB działa już od 10 lat, odpowiadając w tym czasie za setki, jeśli nie tysiące zleceń. Jak do tej pory nigdy nie zawiedliśmy. Co ciekawe, stale się rozwijamy, aby móc zaspokoić wymagania szybko zmieniającego się rynku. Właśnie dlatego przystąpiliśmy do Programu Ograniczenia Niskiej Emisji. Również na polu ekologicznym nie mamy sobie równych.

Dlaczego warto postawić na montaż kotłowni gazowych z SIB?

Nowoczesne kotły gazowe posiadają wysokiej klasy elektroniczne panele sterowania z czytelnymi wyświetlaczami LCD, dlatego są łatwe w obsłudze nawet dla starszych osób. To właśnie łatwość w obsłudze, w połączeniu ze sporymi oszczędnościami (związanymi z niską emisją spalin), decyduje o popularności tego typu rozwiązań. Jeśli chcesz wprowadzić do swojego domu zmiany związane z ogrzewaniem, to doskonale trafiłeś. Posiadamy niezbędnych fachowców oraz sprzęt. Montaż kotłowni gazowych wykonujemy od lat, oferując naszym Klientom najwyższą jakość usług.

 

 
Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!