Montaż kotłowni Bielsko-Biała i okolice

Montaż przeprowadzany przez specjalistów

Na rynku działamy już od dekady, podejmując się w tym czasie nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Z powodzeniem przeprowadzamy montaż kotłowni i to zarówno w całkowicie nowych instalacjach, jak i w tych modernizowanych. Do każdego zlecenia przydzielamy wyspecjalizowaną kadrę specjalistów, którzy na wylot znają sprzęt, przy którym pracują. Ich bogate doświadczenie przekłada się bezpośrednio na najwyższą jakość usług. Zwłaszcza że pozostają do Twojej dyspozycji nawet po wykonanym zleceniu, służąc radą i odpowiedziami na wszelkie pytania.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Co warto wiedzieć o montażu kotłowni?

Energia, którą zużywasz może pochodzić z wielu rozmaitych źródeł, np. ze spalania paliw kopalnych (gaz, węgiel) w domowym piecu. Każda forma wymaga wykorzystania i utrzymania odpowiedniej infrastruktury. Instalację kotła koniecznie musisz przeprowadzić zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami i taksami. Wynika to z faktu, iż niepoprawny instalacja instalacji grzewczej, w tym pieców może skutkować zrobieniem zagrożenia dla zdrowia i życia ludzi. Najprostsze piece wiszące nie wymagają instalacji w kotłowni. Swobodnie możesz je umieścić w łazience lub kuchni. Jednak znacznie bardziej komfortowe i oszczędniejsze w użytku piece zaopatrzone w 100 lub 200 litrowe zasobniki na wodę możesz zainstalować tylko w specjalnym pomieszczeniu gospodarczym, czyli kotłowni. Twoja kotłownia musi spełniać wymogi przedłożone w odpowiednich normach technicznych. Żeby piec działał prawidłowo, pomieszczenie musi umożliwiać odpowiednią wentylację nawiewną, wywiewną oraz efektywne odprowadzanie spalin. Kabel spalinowy również musi być dobrany do mocy i konstrukcji kotła.

Przeprowadzamy estetyczny montaż kotłowni

Montaż kotłowni przeprowadzamy tylko i wyłącznie z użyciem materiałów wysokiej jakości. Nie zgadzamy się na korzystanie ze zużytego sprzętu, który nie posiada odpowiednich certyfikatów bezpieczeństwa. Do tego, nasi specjaliści dbają o estetyczny montaż kotłowni. Cała instalacja ułożona jest estetycznie, w izolującej otulinie, z zachowaniem przejrzystości. Wszystkie linie są proste, a rury równolegle ułożone, z zachowaniem kątów prostych. Wybierając Centrum Instalacji Ekologicznych SIB masz pewność, że stawiasz na najlepszych specjalistów. U nas nie ma miejsca na „fuszerkę”.

Korzystamy z najlepszego sprzętu

W trakcie montażu kotłowni korzystamy tylko z markowych pomp i dobrych jakościowo zaworów. Umiejętnie dobieramy wszelkiego rodzaju filtry, separatory zanieczyszczeń, zawory zwrotne, czy zawory odcinające. Wszystko to składa się na bezpieczną i skutecznie działającą instalację przez długie lata. Do tego, działamy szybko i sprawnie, nie przeciągając prac. Nasi instalatorzy, automatycy i serwisanci posiadają wiedzę, doświadczenie oraz uprawnienia, które pozwalają im na świadczenie usług najwyższej jakości. Montaż kotłowni nie stanowi dla nich wyzwania. Możesz być również pewien, że po wykonanej pracy wyjaśnią Ci działanie całej instalacji, służąc radą i pomocą. W żadnym momencie nie zostawiamy Cię samego.

 

 
Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!