Montaż paneli solarnych Bielsko-Biała i okolice

W SIB doskonale wiemy, jak działać skutecznie

Zależy Ci na nowym, ekologicznym źródle pozyskiwania energii? To właśnie słońce można efektywnie wykorzystywać do otrzymywania ciepła lub wytwarzania energii elektrycznej. W Centrum Instalacji Ekologicznych SIB już kilka lat temu zachwyciliśmy się tym pomysłem, dlatego do oferty naszych usług wprowadziliśmy właśnie montaż paneli solarnych. Te pojawiają się coraz częściej w domach naszych Klientów (a w zasadzie trzeba by powiedzieć „na dachach naszych Klientów”). Trudno się dziwić – to nie tylko ekologiczne, ale także bardzo oszczędne, a przede wszystkim efektywne rozwiązanie. Zwłaszcza że do Twojej dyspozycji pozostaje nasz zespół doskonałych fachowców. Możesz być pewny, że z ich pomocą wszystkie prace przebiegną szybko, sprawnie i skutecznie.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Co warto wiedzieć o montażu paneli solarnych?

Zużycie energii na ogrzewanie lub klimatyzowanie domu to z pewnością wyraźny kawałek na „torcie” Twojego domowego lub firmowego budżetu. Jak zaoszczędzić pieniądze na sile zużywanej przez Twój dom? Panele fotowoltaiczne do wydajnej pracy potrzebują znacznej powierzchni. Oznacza to, że możesz mieć trudność ze znalezieniem właściwego miejsca do ich instalacji. Nawet jeśli wygospodarujesz właściwą ilość miejsca na posesji, może Ci przeszkadzać cień rzucany przez panele. Dlatego rozważ instalację fotowoltaiki na elewacji budynku lub dachu. Aby panele generowały jak najwięcej energii umieść je w stronę południa oraz zamontuj pod kątem 30 – 40 st. do poziomu. W ten sposób największa liczba energii docierającej do powierzchni instalacji zostanie wykorzystana. Jeśli nie masz takiej możliwości to wiedz, że inne skonfigurowanie paneli gwarantuje od 80 do 95% liczby energii, którą można wytworzyć w skonfigurowaniu optymalnym, a więc wciąż warto zainstalować fotowolatikę.
W miarę korzystania z paneli spostrzeżesz, że po wieloletnim użyciu może nastąpić spadek wydajności, rozszczelnienie rurek czy utlenianie powierzchni rur. Dlatego warto, abyś był na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami i technologiami, ponieważ to rozwiązanie nieustannie się rozwija. Obecnie montowane panele są znaczenie bardziej trwałe i wydajniejsze. Nawet jeżeli już posiadasz instalację fotowoltaiczną, która Ci dobrze służy od kilku lat to zainteresuj się korzyściami, które przepływają z jej modernizacji.

Możemy wspólnie zadbać o środowisko

Jednym z kluczowych czynników, dla których nasi Klienci decydują się na montaż paneli słonecznych, jest właśnie troska o ochronę środowiska. Musisz wiedzieć, że Centrum Instalacji Ekologicznych SIB jest czynnym uczestnikiem Programu Ograniczenia Niskiej Emisji. Konsekwentnie wdrażamy nowe, udoskonalone rozwiązania. Jeśli tylko istnieje możliwość zamiany konwencjonalnych źródeł energii na odnawialne, natychmiast to robimy. Nasi Klienci również są zachwyceni tym pomysłem, zwłaszcza że oznacza ono spore oszczędności związane m.in. z brakiem konieczności kupowania opału. Do tego istnieje bardzo dużo programów dofinansowujących tego typu ekologiczne rozwiązania. Montaż paneli słonecznych po prostu się opłaca!

Montaż paneli słonecznych to zdecydowanie opłacalne rozwiązanie

Jesteśmy zwolennikami czerpania garściami z dobrodziejstw natury. Do tego w naszym zespole pracują najlepsi fachowcy, którzy posiadają umiejętności, sprzęt oraz wiedzę niezbędną do skutecznego działania. Dzięki nim z łatwością podejmiesz najlepszą dla siebie decyzję. Pomożemy Ci także w zadbaniu o całą instalację. Ta szybko i skutecznie sprawi, że prąd stały, który powstał z energii słonecznej, zostanie przekształcony w prąd zmienny o parametrach elektrycznych, zgodnych z parametrami sieci publicznej. Jeśli zależy Ci na tej zmianie, koniecznie przejrzyj to, co mamy do zaoferowania na naszej stronie internetowej lub po prostu skontaktuj się z nami. Z pewnością uzyskasz więcej szczegółowych informacji.

 

 
Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!