Montaż pompy ciepła Bielsko-Biała i okolice

Centrum Instalacji Ekologicznych SIB

W Centrum Instalacji Ekologicznych SIB doskonale wiemy, jak ważną decyzją dla naszych Klientów jest inwestycja w energooszczędne rozwiązania grzewcze. Właśnie dlatego dokładamy wszelkich starań, aby pomóc im przejść przez ten proces – podpowiadamy najlepsze rozwiązania, przeprowadzamy liczne wyliczenia oraz analizy. Możesz być pewien, że Twoje zlecenie również doprowadzimy od początku do końca, abyś mógł cieszyć się oszczędnościami płynącymi z nowoczesnych sposobów ogrzewania swojego domu.

Montaż pompy ciepła należy zacząć od odpowiednich obliczeń. Najważniejszy jest dobór mocy grzewczej w stosunku do zapotrzebowania na energię cieplną w danym budynku. Dopiero po oszacowaniu wszystkich liczb można oszacować koszt montażu pompy ciepła. W Centrum Instalacji Ekologicznych SIB obliczenie zapotrzebowania cieplnego przeprowadzają najlepsi specjaliści, którzy posiadają niezbędną wiedzę oraz sprzęt. Dopiero gdy posiadamy wszelkie niezbędne dane, możemy przystąpić do dalszych prac, proponując montaż pompy ciepła o określonej mocy.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Pompy ciepła – montaż musi zostać przeprowadzony zgodnie z wymogami bezpieczeństwa

Po przeprowadzeniu dokładnych wyliczeń (dotyczących zapotrzebowania na energię cieplną) oraz doborze odpowiedniej pompy ciepła możemy przystąpić do dalszej pracy. Musisz wiedzieć, że montaż pompy ciepła wymaga szeregu istotnych decyzji. Należy m.in. dobrać odpowiednie miejsce montażu (ten przeprowadza się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz domu). Dlaczego to tak ważne? Ponieważ miejsce montażu determinuje łatwość dostępu do pompy. Ta musi być zachowana na wypadek jakichkolwiek prac serwisowych.

Nasi fachowcy dbają o dopięcie wszystkich szczegółów na ostatni guzik, podłączając zasilanie na osobnym zabezpieczeniu wymaganym przez producenta pompy ciepła.

Koszt montażu pompy ciepła? Cena uzależniona jest od wielu czynników

Tak, jak wspominaliśmy: koszt montażu pompy ciepła uzależniony jest od wielu czynników. Właśnie dlatego w Centrum Instalacji Ekologicznych SIB podchodzimy do każdego zlecenia indywidualnie, dbając o każdy szczegółów inwestycji. Stawiając na współpracę z nami, możesz mieć pewność, że nad Twoim domem czuwa ekipa najlepszych specjalistów, którzy posiadają niezbędną wiedzę, sprzęt oraz ogromne doświadczenie w podobnych pracach.

 

 
Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!