Montaż rekuperacji Bielsko-Biała i okolice

Centrum Instalacji Ekologicznych SIB zrobi to za Ciebie

Montaż rekuperacji nie należy do najprostszych zadań. Wiele osób jednak decyduje się na wykonanie go samodzielnie. Niestety skutek jest różny, a do najczęstszych błędów można z pewnością zaliczyć brak odpowiednio przygotowanego, profesjonalnego projektu, nieprawidłowy dobór kanałów wentylacyjnych, czy choćby brak dostępu do nich. Właśnie dlatego najrozsądniejszym wyjściem jest pozostawienie montażu rekuperacji prawdziwym fachowcom. Centrum Instalacji Ekologicznych SIB posiada bardzo duże doświadczenie w tym zakresie. Już od 10 lat działamy na rynku, oferując naszym Klientom nie tylko najnowocześniejszy sprzęt, ale także szereg usług. Wszystkie wykonujemy z najwyższą uwagą, dokładając wszelkich starań do zadowolenia Klienta. Możesz być pewien, że również Twoje zlecenie zostanie wykonane w 100% zgodnie z najwyższymi standardami.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Dlaczego warto postawić na odpowiednio wykonaną rekuperację?

Odpowiednio przeprowadzony montaż rekuperacji przynosi szereg korzyści. Przede wszystkim wymiana zużytego powietrza może następować w naturalny, efektywny sposób. Co ważne nawet w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych w domu nie musisz otwierać okien. Mowa tu również o upalnych miesiącach letnich, w trakcie których wiele osób nie wie, czy otworzyć okno, aby nieco przewietrzyć, czy pozostawić je zamknięte, byle tylko nie zwiększać temperatury wewnątrz. Dzięki naszej pracy będziesz mógł liczyć na o wiele większy komfort. Musisz wiedzieć, że powietrze zewnętrzne po przejściu przez wymiennik ciepła w rekuperatorze, zostaje odpowiednio „przygotowane”. Latem jest zatem ochłodzone, zaś zimą – ogrzane. Dopiero potem trafia do wszystkich pomieszczeń.

Montaż rekuperacji przeprowadzany przez fachowców

Nasz zespół fachowców posiada nie tylko odpowiednią wiedzę, ale również niezbędny sprzęt potrzebny do montażu rekuperacji. Dzięki temu możemy opracować niezbędny projekt, dokonując przy tym wszelkich specjalistycznych pomiarów przepływu powietrza. Do tego wyjaśnimy Ci działanie samego systemu. Centrum Instalacji Ekologicznych SIB to gwarancja najwyższej jakości usług. Możesz być pewien, że Twoje zlecenie potraktujemy podobnie, jak inne – z najwyższym priorytetem. Warto zaufać prawdziwym fachowcom.

 

 
Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!