Odkurzacz centralny instalacja Bielsko-Biała i okolice

Instalacja przez fachowców to Twoja gwarancja skutecznego działania

Chcesz zadbać o zdrowe, świeższe powietrze w swoim domu? W takim razie powinien Cię zainteresować odkurzacz centralny. Instalacja tego systemu niesie ze sobą szereg korzyści, na czele z czystszym powietrzem wewnątrz domu. W jaki sposób? Dlatego, że powietrze (razem z kurzem, zanieczyszczeniami i drobnoustrojami) zostaje zassane do węża, a dalej przechodzi instalacją aż do jednostki centralnej, która jest zamontowana w pomieszczeniu gospodarczym. Brudne powietrze jest z kolei przeprowadzane przez filtr, a później odprowadzane na zewnątrz budynku. To rozwiązanie gwarantuje ogromny komfort użytkownikowi, ponieważ wszelkie szkodliwe mikrocząsteczki, czy bakterie nie mają styczności z drogami oddechowymi domowników – to szczególnie ważne, jeśli w domu są dzieci. Niestety nawet w przypadku nowoczesnych odkurzaczy przenośnych (nawet tych z filtrami wodnymi), zanieczyszczone powietrze wydmuchiwane jest z powrotem do sprzątanego mieszkania.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Wszystkie prace przeprowadzamy dokładnie i skutecznie

Chcesz, aby Twój odkurzacz centralny był maksymalnie wydajny? W takim razie jego instalacją powinna zająć się sprawdzona ekipa. Centrum Instalacji Ekologicznych SIB może zapewnić Ci najlepszych fachowców, którzy doskonale znają się na swojej pracy – a do tego dysponują odpowiednim sprzętem. Fachowe wykonanie instalacji zapewnia nieprzerwaną pracę, brak możliwości zapchania się systemu oraz uniemożliwia pojawienie się nieprzyjemnego zapachu. Jeśli inwestujesz się odkurzacz centralny, warto również zadbać o odpowiednią instalację. Tylko wtedy całość będzie działać na pełnych obrotach, zapewniając Ci maksymalny komfort. Możesz nam wierzyć, że szybko odczujesz zalety:

  • brak uciążliwego „taszczenia” klasycznego odkurzacza,
  • świeższe powietrze pozbawione bakterii, drobnoustrojów, czy innych zanieczyszczeń,
  • brak hałasu (chyba wszyscy zetknęliśmy się z klasycznymi odkurzaczami, które potrafią pod tym względem zajść za skórę).

Odkurzacz centralny. Instalacja musi zostać przeprowadzona z głową

Odkurzacz centralny (a w zasadzie jego instalacja) musi być odpowiednio przemyślany. Wszelkie odstępstwa od projektu, czy niezgodności z zaleceniami producenta mogą znacząco obniżyć efektywność jego pracy. A na tym nikomu z nas nie zależy, prawda? Zadbaj więc o ekipę, która podobne zlecenia wykonywała już w domach setek swoich Klientów. Centrum Instalacji Ekologicznych SIB to gwarancja skuteczności i Twojego zadowolenia. Z nami wszelkie prace przebiegają szybko i sprawnie – stawiamy się na miejsce w umówionym, dogodnym dla Ciebie terminie, po czym natychmiast przystępujemy do właściwej pracy. Zanim się obejrzysz, zlecenie jest gotowe. Jesteś zainteresowany?
Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!