Odkurzacz centralny montaż Bielsko-Biała i okolice

Postaw na skuteczny montaż

Odkurzacz centralny to doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób starszych (brak konieczności dźwigania tradycyjnego odkurzacza), jak i alergików (zdecydowanie czystsze powietrze). Jednak jego zalety uzależnione są bezpośrednio od prawidłowości montażu. Całość musi zostać wykonana zgodnie z zaleceniami producenta. Do tego niezbędny jest również odpowiedni projekt oraz niezbędna wiedza instalacyjna. Centrum Instalacji Ekologicznych SIB już od 10 lat wspiera swoich Klientów, pomagając im tworzyć domy ciepłe, bezpieczne i doskonale zabezpieczone. Biorąc pod uwagę rosnącą popularność odkurzaczy centralnych, zdecydowaliśmy się na poszerzenie naszej oferty usług właśnie o ich montaż. Dlaczego warto na nas postawić? Ponieważ naszą firmę tworzy zespół doskonałych fachowców, którzy przeszkoleni są do wykonywania konkretnych zadań. Ich wiedza, doświadczenie oraz niezbędny sprzęt gwarantują skuteczną pracę.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nie stawiaj na półśrodki. Wybierz doświadczoną ekipę

Odkurzacz centralny – dlaczego montaż warto zlecić doświadczonej ekipie? Ponieważ tylko ta może zagwarantować przeprowadzenie wszystkich prac w taki sposób, aby cały system mógł pracować na najwyższych obrotach. Przede wszystkim należy dobrze zaprojektować całość. Mowa tu również o drobiazgowym zaplanowaniu szczegółów, w tym określenia miejsca do instalacji gniazd (szufelek, węży rozciąganych) tak, aby było to jak najwygodniejsze dla użytkownika. Do tego należy zadbać o odpowiednią przepustowość przewodów i ich szczelność. W naszej pracy nie ma mowy o błędach, czy pomyłkach. Wszystkie prace przeprowadzamy z najwyższą uwagą, dając z siebie 100%.

Odkurzacz centralny – odpowiedni montaż gwarantuje efektywne działanie

Jak rozplanować odkurzacz centralny? Montaż odgrywa kluczową rolę. To od tego, jak rozłożone będą kolejne elementy, zależy tak naprawdę praktyczność całego rozwiązania. Z naszymi fachowcami masz pewność, że całość ułatwi Ci sprzątanie, zwłaszcza tych trudno dostępnych miejsc, jak choćby szafek pod sufitem, czy lamp. Brak konieczności podnoszenia i prowadzenia w każde miejsce tradycyjnego odkurzacza jest tutaj kluczową zaletą. To również odciąża kręgosłup przy sprzątaniu, dzięki czemu całość jest zdecydowanie mniej uciążliwa dla zdrowia. Nie można również nie wspomnieć o czystszym powietrzu, pozbawionym zanieczyszczeń – nie jest przecież tajemnicą, że odkurzacze (nawet te z filtrami wodnymi), zanieczyszczone powietrze wydmuchują z powrotem do sprzątanego mieszkania.

 

 
Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!