Podłączenie pompy ciepła Bielsko-Biała i okolice

Skorzystaj z pomocy fachowców

Fachowe podłączenie pompy ciepła niesie ze sobą szereg korzyści, stanowiąc bardzo korzystną alternatywę dla ogrzewania gazowego, olejowego czy elektrycznego. Oczywiście główny czynnik, który sprawia, że podłączenie pompy ciepła jest tak atrakcje, bez wątpienia stanowi niski koszt eksploatacji. Kolejną zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że pompy ciepła można z powodzeniem podłączyć w niemal każdym obiekcie mieszkalnym, m.in. w blokach mieszkalnych, w których tego typu montaż jest zdecydowanie łatwiejszy niż instalacja kotła centralnego ogrzewania. Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, możesz się do nas zgłosić. Przedstawimy Ci całą ofertę, dokonując fachowej wyceny. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego możesz być pewien, że po zapoznaniu się z projektem doradzimy Ci najlepsze i najefektywniejsze rozwiązania dla Twojego domu.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Podłączenie pompy ciepła do istniejącej instalacji

Istotnym czynnikiem, decydującym o podłączeniu pompy ciepła do istniejącej instalacji może być oczywiście bezpieczeństwo. Pompy ciepła bez wątpienia stanowią najbezpieczniejszy sposób ogrzewania obiektu, ponieważ przy ich użyciu nie ma ryzyka zaczadzenia (jak w przypadku niesprawnej instalacji gazowej) czy wybuchu. Podłączenie pompy ciepła może także zainteresować wszystkie osoby, którym bliska jest myśl ekologiczna. Pompy ciepła nie emitują bowiem spalin, przez co nie zanieczyszczają środowiska naturalnego. Stanowią zatem rozwiązanie energooszczędne oraz ekologiczne – to doskonałe uzupełnienie nowoczesnego domu pasywnego.

Centrum Instalacji Ekologicznych SIB

Prawidłowe oraz bezpieczne podłączenie pompy ciepła wymaga przygotowania, doświadczenia, wiedzy i sprzętu. Możesz być pewien, że w Centrum Instalacji Ekologicznych SIB pracują najlepsi fachowcy, którzy do każdego zlecenia podchodzą z odpowiednim przygotowaniem. Nasza praca nie kończy się jednak wyłącznie na dokonaniu prac montażowych. Możesz być pewien, że doradzimy Ci najlepsze rozwiązania, pozostając do Twojej dyspozycji nawet po montażu. Z nami podłączenie pompy ciepła do istniejącej instalacji przebiegnie szybko, sprawnie i przede wszystkim skutecznie.

 

 
Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!