Pompy ciepła dofinansowanie Bielsko-Biała i okolice

Dofinansowanie jest na wyciągnięcie ręki. My Ci w tym pomożemy

W Centrum Instalacji Ekologicznych SIB posiadamy bardzo bogate doświadczenie w kwestii dotacji na wymianę źródła ciepła. Od lat propagujemy rozwiązania, które skutecznie przyczyniają się do zmniejszenia emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery. To nasz wkład w ochronę wspólnego dobra, jakim jest środowisko. Dziś dofinansowanie do pompy ciepła szczególnie się opłaca, ze względu na korzystne propozycje i dostępne rozwiązania. Możesz jednak być spokojny – W Centrum Instalacji Ekologicznych SIB wspieramy naszych klientów, doradzając im najkorzystniejsze rozwiązania oraz przeprowadzając przez proces dofinansowania.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Pomożemy Ci uzyskać korzystne dofinansowanie pompy ciepła

Centrum Instalacji Ekologicznych SIB to sprawdzona i uznana marka na polskim rynku. Nasze bogate doświadczenie (to już 10 lat pracy w domach setek Klientów) możemy zagwarantować nie tylko profesjonalny montaż, fachowe doradztwo oraz bezpłatną wycenę. Wielu Klientów decyduje się na współpracę z nami również ze względu na pomoc w załatwieniu niezbędnych formalności związanych z uzyskaniem dotacji. Możesz liczyć na to, że pomożemy Ci uzyskać dofinansowanie na pompy ciepła. Te nie tylko pomogą Ci zadbać o mniejszą emisję, ale także o skuteczne i efektywne ogrzewanie Twojego domu. Nowoczesne urządzenia, jak choćby te, które oferuje uznana na całym rynku marka Buderus, pomagają obniżyć koszty ogrzewania, przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższej skuteczności. Możesz nam wierzyć, że to jakość, na którą warto postawić. Tak zrobiły już setki Polaków, które wybrały dofinansowanie pompy ciepła. Z naszą pomocą to naprawdę proste.

Pompy ciepła i dofinansowanie z Unii

Jeśli jesteś właścicielem domu jednorodzinnego, zdecydowanie powinieneś postawić na pompę ciepła, jako system ogrzewania. Zwłaszcza że możesz liczyć na naprawdę korzystne dofinansowanie z Unii. Wszystko dlatego, że Unia Europejska od lat wspiera proekologiczną politykę, proponując wszystkim zainteresowanym osobom naprawdę korzystne dofinansowania. Pompy ciepła nie są tutaj wyjątkiem. Te skuteczne, efektywne i energooszczędne urządzenia możesz nabyć na naprawdę korzystnych warunkach. Zwłaszcza że w Centrum Instalacji Ekologicznych SIB możesz liczyć na wszelką pomoc – zarówno w uzyskaniu interesującej Cię dotacji, jak i w montażu oraz zakupie odpowiedniego sprzętu.

 

 
Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!