Serwis Buderus Bielsko-Biała i okolice

Postaw na sprawdzonych fachowców

Centrum Instalacji Ekologicznych SIB stawia w swojej pracy na najlepsze materiały oraz najlepszych fachowców. Od lat przeprowadzamy więc serwis sprzętu od jednego z największych producentów techniki grzewczej – Buderus. Ta marka zyskała uznanie Klientów w całym kraju, zapewniając im najwyższą jakość obsługi. Sama Grupa Bosch Thermotechnik GmbH, w skład której wchodzi m.in. marka Buderus, szybko podbiła całą Europę, stając się największym producentem systemów grzewczych. To gwarancja jakości, trwałości, niezawodności oraz ogromnego doświadczenia, które przekłada się bezpośrednio na skuteczność działania.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Co warto wiedzieć o serwisie Buderus?

Serwis Buderus powinieneś wykonywać co najmniej jeden raz w roku. Wiele osób zaniedbuje ten obowiązek, ale zwróć uwagę, że oszczędzanie na serwisie to tylko pozorna przewaga. Systematyczny przegląd pieca pozwala na mniejszą emisję szkodliwych substancji dzięki prawidłowej regulacji kotła. W ten sposób również wcześniej zauważysz zużycie elementów, które być może będą wymagały wymiany. Wyobraź sobie sytuację, gdy przygotowując się do zabawy sylwestrowej orientujesz się, że Twój piec przestał działać, gdyż zużyła się pompa obiegowa. Raczej nie będzie łatwym zadaniem odnalezienie fachowca w tym dniu, a nawet gdy uda Ci się kogoś odciągnąć to bądź pewien, że rachunek nie będzie niski.

Serwis Buderusa – szybko eliminujemy wszelkie usterki

Buderus w swojej ofercie posiada systemy grzewcze o mocy od 2,5 kW do 1 850 kW (mowa tu zarówno o systemach stojących, wiszących, konwencjonalnych). Do tego wszystkiego dochodzi również fakt, że posiadamy autoryzowany serwis kotłów gazowych Buderus. Mowa tutaj o serwisie gwarancyjnym, jak i pogwarancyjnym. W razie jakichkolwiek problemów możesz się z nami skontaktować, a my wyślemy na miejsce nasz zespół. Ten szybko, sprawnie, a przede wszystkim skutecznie zdiagnozuje wszelkiego rodzaju problemy, natychmiast przywracając cały system do prawidłowego działania. Serwis Buderusa niestanowi dla nas najmniejszego kłopotu.

Działamy w zgodzie z ekologicznymi rozwiązaniami

Buderus to również ekologiczne rozwiązania, które i nam nie są obce. Jeśli chodzi o systemy wykorzystujące energię odnawialną (kolektory słoneczne, jak i pompy ciepła), również służymy naszym Klientom radą i pomocą. Priorytetem jest dla nas zadowolenie oraz bezpieczeństwo, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby świadczyć usługi najwyższych jakości. Jesteśmy dumni z tego, że Centrum Instalacji Ekologicznych SIB cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem oraz doskonałą renomą. Serwis Buderus jest tego doskonałym przykładem.

 

 
Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!