Serwis kotłów Buderus Bielsko-Biała i okolice

Postaw na autoryzowanego partnera handlowego

Buderus to marka należąca do grupy Grupa Bosch Thermotechnik GmbH, czyli największego producenta systemów grzewczych w Europie z siecią dystrybucyjną na całym świecie. Buderus to marka w Polsce doskonale znana. Ich produkty gwarantują jakość, trwałość oraz niezawodność, niezależnie od warunków, w jakich przychodzi im pracować. Dlaczego o tym wspominamy? Ponieważ SIB to autoryzowany partner handlowy tej marki. Dzięki programowi szkoleń opracowanemu przez Buderus doskonale znamy potrzeby użytkowników końcowych oraz specyfikację pracy instalatorów. Dzięki temu możemy świadczyć najwyższej jakości usługi, w tym serwis kotłów Buderus. Stawiając na współpracę z nami, możesz spać spokojnie. Jak nikt inny, zadbamy o Twój sprzęt grzewczy.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Co warto wiedzieć o serwisie kotłów Buderus?

Serwis kotłów Buderus powinieneś wykonywać co najmniej jeden raz w roku. Wiele osób zaniedbuje ten obowiązek, ale zwróć uwagę, że oszczędzanie na serwisie to tylko pozorna korzyść. Systematyczny przegląd kotła pozwala na mniejszą emisję szkodliwych substancji dzięki poprawnej regulacji pieca. W ten sposób również wcześniej zauważysz zużycie elementów, które być może będą wymagały wymiany. Wyobraź sobie sytuację, gdy przygotowując się do zabawy sylwestrowej orientujesz się, że Twój kocioł przestał działać, ponieważ zużyła się pompa obiegowa. Raczej nie będzie łatwym zadaniem znalezienie fachowca w tym dniu, a nawet gdy uda Ci się kogoś odciągnąć to bądź pewien, że rachunek nie będzie niski.

Serwis kotłów Buderus przeprowadzany przez doświadczonych fachowców

Na rynku działamy już od 2009 roku. W tym czasie przeprowadziliśmy setki, o ile nie tysiące, podobnych zleceń. Stawiając na nasz zespół, możesz mieć pewność, że wybierasz współpracę z najlepszymi fachowcami. Dzięki nam przedłużysz żywotność kotła, a co za tym idzie, poprawisz także działanie całej instalacji grzewczej. Wykonywanie okresowych przeglądów, regulacji i konserwacji urządzeń grzewczych nie tylko wydłuża ich żywotność, ale także obniża koszty działania. Sam widzisz, że oferowany przez nas serwis kotłów Buderus po prostu się opłaca.

Zawsze działamy w trosce o dobro naszych Klientów

W SIB udzielamy naszym Klientom profesjonalnego wsparcia na każdym etapie realizacji zlecenia. Możesz być pewien, że nasz zespół odpowie na Twoje wezwanie i to zarówno jeśli chodzi o serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny. Jako zespół doświadczonych fachowców doskonale wiemy, w jaki sposób działać, aby szybko, a przede wszystkim skutecznie wykonać każde zlecenie. Serwis kotłów Buderus nie jest wyjątkiem – jeśli posiadasz sprzęt od tego producenta, najlepszym rozwiązaniem będzie wybranie serwisantów od oficjalnego partnera marki. A my właśnie do takich się zaliczamy.

 

 
Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!