STOP SMOG Bielsko-Biała

Z niecierpliwością czekamy na szczegóły związane z programem STOP SMOG na terenie Bielska-Białej. Jak tylko poznamy podstawowe założenia programu, to od razu przekażemy informację na naszą stronę.
 

Czym jest program STOP SMOG?

W 2021 roku program STOP SMOG obejmie nie tylko bliski nam Żywiec z ościennymi gminami, ale również poznamy szczegóły STOP SMOG Bielsko-Biała.

Program, który wspiera OZE i ekologiczne źródła ciepła cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców zanieczyszczonych miejscowości. Do skorzystania z STOP SMOG przekonują:

  • Wysokie dofinansowania sięgające nawet do 40 000 tysięcy złotych.
  • Szeroki wachlarz dofinansowanych produktów: ekologiczne piece (gazowe, elektroniczne, 5-klasy), kotłownie na biomasę, fotowoltaika, kolektory słoneczne, instalacje wiatrowe, pompy ciepła (gruntowe, powietrzne).
  • Dofinansowania na profesjonalne usługi związane z dostawą i montażem kotłów spełniających normy 5-klasy, modernizację instalacji: elektrycznych, c.o., c.w.u., budowę systemu rekuperacji.
  • Wspólna troska o czyste powietrze i zieloną planetę dla kolejnych pokoleń.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Jesteśmy wykonawcą programów STOP SMOG Bielsko-Biała

Centrum Instalacji Ekologicznych SIB znajduje się na liście wykonawców w programie STOP SMOG Bielsko-Biała. „Ekologiczne źródła ciepła – antidotum dla zanieczyszczonego środowiska” to dewiza naszej firmy. Dążymy do tego, aby zawalczyć o czyste powietrze, ponownie rozbudzić piękno naszego regionu, zatroszczyć się o najniższe rachunki naszych Klientów. Możemy to osiągnąć, zachęcając jak najwięcej osób do wymiany starych, niebezpiecznych kotłów na nowe i ekologiczne rozwiązania grzewcze. W swojej ofercie proponujemy Państwu nowoczesne kotły gazowe, elektryczne oraz 5-klasy.

Zachęcamy również do instalacji odnawialnych źródeł energii.

Doświadczenie w branży technik grzewczych

Nasze ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży technik grzewczych, kilka tysięcy wykonanych instalacji, stałe ekipy montażowe posiadające ogromne doświadczenie i grono zadowolonych Klientów to atuty, które pozwoliły nam podjąć decyzje o zgłoszeniu się do ekologicznego programu na terenie Podbeskidzia. Zawsze realizujemy zlecenia na najwyższym poziomie! Znajdujemy się na liście wykonawców, ponieważ jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania osób obdarzających nas zaufaniem.

Pozyskaj dotacje z pomocą naszej firmy

Możemy pochwalić się wiedzą i doświadczeniem w zakresie efektywnego pozyskiwania dotacji z programu STOP SMOG. Sporządzamy rzetelną ofertę cenową, szczegółowy kosztorys, umowy i dokumentację końcową. Jesteśmy firmą, która ceni sobie przyjazny kontakt z Klientem oparty na konkretnej, uczciwej ofercie. Gwarantujemy profesjonalną usługę oraz zapewniamy o naszym wsparciu na każdym etapie realizacji dofinansowania.

 

Skorzystaj z naszej oferty – poznaj korzyści!

Darmowa wycena

Zapewniamy rzetelną i bezpłatną wycenę systemu grzewczego, uwzględniając zapotrzebowanie energetyczne mieszkania i preferencje Klienta.

Profesjonalna usługa

Wykonaliśmy kilka tysięcy instalacji grzewczych i C.O. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie realizowane przez stałe ekipy montażowe.

Nowoczesne rozwiązania grzewcze

W swojej ofercie proponujemy wyłącznie ekologiczne i wydajne produkty od czołowych producentów na rynku grzewczym.

Aktualne informacje

Jesteśmy na bieżąco informowani o wytycznych i zmianach w pozyskiwaniu dofinansowań. Z powodzeniem sporządzamy korekty i przygotowujemy trafne wyjaśnienia.

Dofinansowania

Efektywnie pomagamy w pozyskiwaniu dotacji w programie STOP SMOG. Przekazujemy najważniejsze wskazówki Klientowi. Gwarantujemy szybką realizację.

 

Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!