Wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej Bielsko-Biała i okolice

Centrum Instalacji Ekologicznych SIB stawia na nowoczesność

Co wyróżnia nowoczesne budownictwo energooszczędne? Można by z pewnością wymienić wiele cech, jednak jedną z najważniejszych jest wyjątkowa szczelność budynków. Wiąże się to oczywiście z niekonwencjonalnymi metodami wentylacji. To właśnie dlatego tradycyjną wentylację grawitacyjną wyparły współczesne, skuteczne i wyjątkowo efektywne systemy wentylacji mechanicznej. W Centrum Instalacji Ekologicznych SIB nie pozostajemy obojętni na zmiany zachodzące na rynku. Właśnie dlatego nasi Klienci mogą liczyć na wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej na najwyższym poziomie. Możesz być pewien, że nasz zespół specjalistów pojawi się w Twoim domu, czy biurze, aby szybko, sprawnie, a przede wszystkim skutecznie wykonać wszelkie niezbędne prace.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Postaw na efektywne rozwiązania – my wdrażamy je od lat

Dlaczego wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej się opłaca? Ponieważ ta metoda wentylacji nie jest uzależniona od warunków pogodowych. To wentylatory zapewniają odpowiedni przepływ, dostarczając świeże powietrze. Nieważne, czy na zewnątrz leje się żar z nieba, co jest szczególnie uciążliwe w okresie lipiec-sierpień, czy wszystko mrozi siarczysty mróz – Ty możesz liczyć na zdrowe, rześkie powietrze wewnątrz. Wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej to również doskonały sposób na pozbycie się problemu zawilgocenia i zagrzybienia. Dzięki temu wszyscy domownicy mogą odetchnąć z ulgą, bez obaw o swoje zdrowie.

Wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej w rękach fachowców

Instalacja wentylacji mechanicznej składa się przede wszystkim z odpowiednio zmontowanych przewodów nawiewnych i wywiewnych. To nimi dostarczane jest świeże powietrze oraz odprowadzane „brudne”. Co ważne, dzięki panelowi sterowania możesz dopasować intensywność wentylacji do własnych potrzeb i preferencji. W Centrum Instalacji Ekologicznych SIB możesz liczyć na to, że wszelkie prace wykonamy z najwyższą uwagą, dopieszczając każdy detal. Dzięki temu nie będziesz musiał otwierać okien, aby robić „przeciągi”. Wystarczy jeden przycisk, aby zadbać o świeże i czyste powietrze.

 

 
Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!