Wykonanie instalacji wod-kan Bielsko-Biała i okolice

Centrum Instalacji Ekologicznych SIB jest do Twojej dyspozycji

Wykonanie instalacji wod-kan jest obowiązkowe w przypadku każdego budynku mieszkalnego. Dzięki temu możliwe jest dostarczenie czystej wody do punktów jej poboru, znajdujących się w domu (zwykle to kuchnia i łazienka). Jednak wykonanie wszystkich prac nie należy do najłatwiejszych zadań. Wielu instalatorów popełnia błędy, które potrafią mieć naprawdę przykre konsekwencje. Przykładem może być dobranie zbyt małych przekrojów rur kanalizacyjnych. To powoduje częste zapychanie się instalacji wodno-kanalizacyjnej. Z kolei przy zbyt dużej średnicy rur ścieki nie będą dobrze spłukiwane, co spowoduje odkładanie się nieczystości. Właśnie dlatego wybranie odpowiedniej ekipy do pracy jest tak ważne.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Centrum Instalacji Ekologicznych SIB to doświadczenie

Centrum Instalacji Ekologicznych SIB działa już od 10 lat, wykonując w tym czasie trudną do zliczenia liczbę zleceń. Wszystkie łączy jedno – sprawne wykonanie i maksymalna dokładność. Nasi specjaliści pracują zawsze zgodnie z wcześniej wykonanym projektem, gwarantując brak odstępstw od założonego planu. Dzięki temu wykonanie instalacji wod-kan przebiega szybko i dokładnie. Skutkuje to wieloletnią i bezproblemową eksploatacją. W tym przypadku poprawność wykonania jest kluczowa, ponieważ wszelkie zaniedbania mogą z czasem stać się naprawdę uciążliwe, zaś ewentualne naprawy kosztowne. Nierzadko skomplikowane poprawki mogą wiązać się nawet z ingerencją w elementy konstrukcyjne budynku – a to oznacza naprawdę duży remont. Stawiając na doświadczoną ekipę, masz pewność, że taka sytuacja nie będzie mieć miejsca.

Wykonanie instalacji wod-kan. Zabezpiecz się na przyszłość

Prawidłowe wykonanie instalacji wod-kan to nie wszystko. Aby zabezpieczyć się przed ewentualnymi awariami i nieszczelnościami, instalacja musi być regularnie sprawdzana przez fachowców. Już na etapie montażu należy więc tak poprowadzić poszczególne elementy, aby ułatwić do nich dostęp. W tym celu pod wanną, czy brodzikiem, instaluje się rewizje, które umożliwiają łatwy dostęp do instalacji. Dzięki temu można ją udrożnić bez konieczności demontażu. Doświadczona ekipa wie, jak przeprowadzić tego typu pracę. Centrum Instalacji Ekologicznych SIB to uznana marka, która za każdą realizację ręczy swoją renomą.

 

 
Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!