Wykonanie instalacji wodnej Bielsko-Biała i okolice

Centrum Instalacji Ekologicznych SIB robi to od lat

Nie jest tajemnicą, że wykonanie instalacji wodnej w domu jest zadaniem o wiele łatwiejszym niż wykonanie instalacji gazowej, czy choćby instalacji elektrycznej. Warto wspomnieć, że od wykonawcy nie wymaga się specjalistycznych uprawnień – to prowadzi do pewnego ryzyka. Czy fachowiec, którego wybrałem, na pewno zrobi swoje zadanie w 100% dokładnie? A może powinienem wykonać wszystkie prace samodzielnie? Nie tędy droga. W Centrum Instalacji Ekologicznych SIB mamy zupełnie inne podejście – wolimy być mądrzy przed szkodą. Dlatego, aby uniknąć wszelkiego rodzaju poprawek czy napraw, naszym Klientom oferujemy wykonanie instalacji wodnej przez zespół najlepszych fachowców. Od lat wspieramy w ten sposób wszystkie osoby, które w pierwszej kolejności wybierają jakość i dokładność wykonania.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Wykonanie instalacji wodnej. O czym należy pamiętać?

W teorii zadanie nie jest trudne. Instalacja wodna w domu to nic innego jak układ połączonych przewodów, armatury oraz urządzeń doprowadzających wodę do wybranych pomieszczeń (nie tylko łazienki). Jednak na instalatora czyha sporo pułapek. Najczęstsze błędy? Z całą pewnością można do nich zaliczyć nieodpowiednie odprowadzenie ścieków z budynku. Odpływy muszą znajdować się w miejscach usytuowania pionów, zaś same rury powinny być prowadzone prostymi, krótkimi odcinkami z minimalną liczbą załamań i ze spadkiem 2-3%. Taki układ może zagwarantować skutecznie działającą instalację. Nie musisz się jednak martwić – ta i wiele innych kwestii należy po prostu do naszych fachowców. Dla nas prawidłowe wykonanie instalacji wodnej nie stanowi problemu.

Centrum Instalacji Ekologicznych SIB nie zawodzi

O naszej skuteczności może świadczyć fakt, że na rynku mamy już 10-letnie doświadczenie. Do tego dochodzą setki pozytywnych opinii i rekomendacji. Na każdym etapie realizacji zlecenia możesz również liczyć na nasze pełne wsparcie – zarówno merytoryczne, jak i techniczne. Wszystko to sprawia, że w naszej branży nie mamy sobie równych. Wykonanie instalacji wodnej nie stanowi tutaj wyjątku.

 

 
Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!