Modernizacja kotłowni Bielsko-Biała i okolice

Specjaliści pozostają do Twojej dyspozycji

Mieszkasz w dużym domu starego typu, ogrzewając go jeszcze piecem kaflowym? A może wciąż stawiasz na piec węglowy lub ogrzewanie gazowe? Beskidzie Centrum Kotłów i Instalacji SIB już od 10 lat montuje oraz modernizuje kotłownie każdego typu. Na koncie mamy setki realizacji – a każda z nich była dla klienta jak najbardziej zadowalająca. Nasi Klienci są nam szczególnie wdzięczni za modernizacje kotłowni przestarzałych, które nie spełniały odpowiednich norm prawnych ani jakościowych. Dzięki doskonałej znajomości rynku oraz obowiązujących przepisów nasz zespół specjalistów może z łatwością dostosować odpowiednią ofertę dla Ciebie. Do tego możesz liczyć na pełne wsparcie merytoryczne – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości. Pamiętaj, że jesteśmy tutaj dla Ciebie.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Co trzeba wiedzieć o modernizacji kotłowni?

Energia, którą zużywasz może pochodzić z wielu różnych źródeł, np. ze spalania paliw kopalnych (gaz, węgiel) w domowym piecu. Każda forma wymaga wykorzystania i utrzymania właściwej infrastruktury. Modyfikacja kotłowni gazowniczych i węglowych często polega na zastąpieniu kotłów gazowych z palnikami atmosferycznymi przez nowoczesne kotły kondensacyjne, które umożliwiają na odzyskiwanie energii z gorących spalin poprzez wykorzystanie zjawiska kondensacji pary hydrologicznej. Gdy w danym budynku nie masz możliwości doprowadzenia instalacji lotnej to rozważnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie wymiana starego „kopciucha” na wydajny piec 5 klasy. Dzięki dużej temperaturze spalania oraz dokładnej automatyce sterującej podawaniem paliwa możliwa jest pokaźna obniżka emisji szkodliwych substancji, a Ty zapłacisz mniej za tworzywa opałowe.

Interesuje Cię modernizacja kotłowni?

Jeśli interesuje Cię modernizacja kotłowni, to doskonale trafiłeś. W naszej firmie zajmujemy się tym już od dekady. Dzięki ogromnemu doświadczeniu o systemach ciepłowniczych wiemy dosłownie wszystko. Nasza wiedza przekłada się oczywiście bezpośrednio na wyniki pracy. Nasi Klienci mogą liczyć na najlepsze, najnowocześniejsze rozwiązania dostępne na rynku. Zwłaszcza że jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju nowinki. Doskonale potwierdza to nasze podejście do ekologii. Ta jest dla nas priorytetowa. W naszej pracy łączymy doświadczenie z najnowszymi technologiami tak, aby wszystkie oferowane przez nas produkty i instalacje spełniały restrykcyjne normy ekologiczne. Dowód? Jesteśmy czynnym uczestnikiem Programu Ograniczenia Niskiej Emisji. Jeśli modernizacja kotłowni to tylko z Beskidzkim Centrum Kotłów i Instalacji SIB!

Wybierz profesjonalizm na najwyższym poziomie

Jesteśmy profesjonalistami. Modernizacja kotłowni przebiega u nas w ściśle określony sposób. Przede wszystkim przeprowadzamy wywiad z Klientem, dowiadując się, z jakiej instalacji i sposobu ogrzewania korzystał do tej pory. Później pomagamy mu dobrać najlepsze dla niego rozwiązanie. Wreszcie nasz zespół przeszkolonych fachowców dociera na miejsce, dokonując wszelkich niezbędnych prac. Po wszystkim Twój dom może liczyć na maksymalną ilość ciepła. Modernizacja kotłowni z nami to najprostszy sposób na skuteczne i efektywne ogrzanie budynku.

 

 

Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu - jesteśmy do Twojej dyspozycji!