O nas


Czy wiesz, że świadczymy usługi na terenie Podbeskidzia od ponad 10 lat? Z każdym rokiem o SIB słyszą dalsze zakątki Polski. Niedawno byliśmy w Zakopanym, potem w Krakowie… jesteśmy wszędzie tam, gdzie nas potrzebują!
Nieustannie się rozwijamy. Z małego, blaszanego sklepiku przekształciliśmy się w niewielki murowany sklep, a potem… ? Teraz świecimy przykładem na ul. Miodońskiego 1 w Buczkowicach. Centrum Instalacji Ekologicznych SIB to nowoczesna siedziba firmy połączona ze sklepem z bogatą ofertą materiałów do instalacji grzewczych i sanitarnych. W naszej ofercie znajdziesz wszystko, co potrzebne, aby ogrzać swoje mieszkanie. A nawet więcej!
Bossem SIB, a zarazem przyjacielem jest Bogusław Misiarz. Wszystkie nasze problemy rozwiązuje Gosia (żona Bossa). Na czele drużyny zawsze stoi Łukasz Kruczek – kierownik. Po przekroczeniu progu firmy przywitają Cię:
• Profesjonalny Damian – wieloletni spec od wycen i Sebastian o tym samym fachu, czyli po prostu Sebek.
• Uśmiechnięta Weronika od internetowej sprzedaży, Opanowana Monika w trakcie pozyskiwania dotacji i Marta, dla której fotowoltaika nie ma tajemnic.
Mateusz, który jest zawsze tam, gdzie trzeba!
SIB to nie tylko Ci, których codziennie widać na sklepie, ale również ONI – INSTALATORZY. Niezawodni, profesjonalni w każdym calu, doświadczeni, szalenie mili i przystojni, a w dodatku skromni! W SIB nie ma przypadkowych osób. Łączy nas pasja do zapewniania najlepszych rozwiązań naszym Klientom. Stałe ekipy montażowe o ogromnym doświadczeniu, serwisanci, specjaliści od sprzedaży, fachowcy od wycen, osoby zajmujące się: towarem, dofinansowaniami, sprzedażą online, marketingiem to najcenniejszy dorobek naszej firmy.
W swoich działaniach dążymy do tego, aby mieszkańcom Śląska żyło się łatwiej, przyjemniej i oszczędniej. Z troską myślimy o środowisku, zdrowiu przyszłych pokoleń oraz samopoczuciu starszych osób, dlatego w ofercie proponujemy ekologiczne rozwiązania grzewcze. Wierzymy w moc Odnawialnych Źródeł Energii, a naszą wiedzę o tym, co najlepsze, przekazujemy w świat - naszym Klientom.
Zapewniamy kompromis między ekologią, nowoczesnością i najwyższą jakością, dlatego łączymy siły z najlepszymi firmami w branży (m.in. Tekla, Buderus, Termet, Defro, Viessman, Ferro)! Należymy do TOP PARTNERÓW marki BUDERUS, co pozwala nam oferować najlepsze kotły po atrakcyjnej cenie. A poza tym? Miło nam poinformować, że Centrum Instalacji EKologicznych SIB to Autoryzowany Serwisant: BUDERUS, TEKLA, TERMET.
Lubimy naszą pracę! Wyróżnia nas: profesjonalizm, rzetelność i terminowość. Cenimy sobie konkretne, ale przyjazne warunki współpracy. Doradzamy, sprzedajemy, wyceniamy, instalujemy, montujemy i serwisujemy urządzenia grzewcze oraz sanitarne. Oferujemy usługę od A do Z, czyli od pomocy w wyborze urządzenia i pozyskania dotacji po prawidłowe uruchomienie oraz coroczny serwis.
Na swoim koncie mamy tysiące wykonanych zleceń i tyle samo zadowolonych Klientów. Cierpliwie czekamy, aż również Ty dołączysz do tego grona.
Chcesz zobaczyć, jak pracujemy? Oto kilka realizacji:
Prężnie działamy również w Internecie. Możecie spotkać nas na Facebooku, Instagramie, Youtube.
Logo SIB widoczne jest w wielu miejscach!