logo SIB
montaż paneli wolnostojących
czyste środowisko

rozwój

Doświadczenie i pasja

Od przeszło 10 lat, z dumą służymy mieszkańcom Podbeskidzia i okolic wyznaczając nowe standardy w dziedzinie systemów ogrzewania. Nasze początki były skromne, zaczynaliśmy od małego blaszanego sklepiku, ale za sprawą naszego zaangażowania i pasji, przekształciliśmy się w Centrum Instalacji Ekologicznych, będące symbolem nowoczesności i ekologii.

Oferujemy Ci o wiele więcej niż tylko urządzenia grzewcze. SIB to miejsce, gdzie możesz znaleźć inspirację, rozwiązania i partnera gotowego spełnić Twoje najbardziej wymagające potrzeby. To krok w przyszłość, gdzie Twój komfort jest równie ważny jak dbałość o naszą planetę.

wartości

Komfort i ekologia w jednym

Naszym celem jest nie tylko stworzenie ciepła w Twoim domu, ale także uczynienie tego procesu ekologicznym i oszczędnym. Chcemy, byś doświadczył wyjątkowego komfortu i równocześnie wspierał zrównoważony rozwój środowiska.

To, co nas wyróżnia, to nie tylko technologia czy produkty. To nasze zaangażowanie, pasja i profesjonalizm, które czynią naszą firmę wyjątkową. Zaufało nam już tysiące zadowolonych Klientów, a my cierpliwie czekamy, aż dołączysz do ich grona.

montaż ogrzewania podłogowego

opinie

Co myślą o nas klienci?

Polecam firmę SIB w 100 % wykonała całą kotłownie opartą na kotle zgazowującym drewno. Wszystko działa bez zarzutów. Fachowo i profesjonalnie 👍👍
Natalia A
Natalia A
12 Kwiecień 2024
Firma SIB to przede wszystkim rzetelny, kompetentny i życzliwy zespół, godny polecenia z czystym sumieniem. Oprócz skorzystania z usług w zakresie instalacji, firma pomaga również klientom w zakresie składania i rozliczania wniosków z czystego powietrza. Jeśli chodzi o bezpośredni kontakt z klientem, Pani Monika zawsze jest chętna do pomocy, cierpliwie wytłumaczy wszystko klientowi nawet jeśli zajmie to trochę czasu 🙂 cenne były również uwagi Pani Marty w zakresie fotowoltaiki. Jeśli chodzi o usługi instalacji, zespół również wykonał pracę szybko, sprawnie i terminowo ( co w dzisiejszych czasach jest rzadkością wśród wykonawców). Jeśli tylko zaistnieje taka potrzeba, ponownie skorzystamy z usług SIB.
Katarzyna Lara-Słapa
Katarzyna Lara-Słapa
12 Kwiecień 2024
Polecamy ! Już od dłuższego czasu korzystamy z usług SIB. Firma zajmuje się serwisem urządzeń w naszym obiekcie. Ostatnio został wymieniony kocioł gazowy. Zawsze możemy liczyć z ich strony na profesjonalne doradztwo i fachowe wykonanie usług. Najlepsza firmy w tej branży z okolicy.
Gościniec Salmopolski
Gościniec Salmopolski
28 Marzec 2024
Firmę SIB możemy zdecydowanie polecić innym! Już wielokrotnie korzystaliśmy z ich usług, a ostatnio montowali nam kocioł gazowy. Wszystko bardzo fachowo i sprawnie poszło 😀 warto wspomnieć też, że sklep w Buczkowicach jest dobrze zaopatrzony i jest tam miła obsługa 😉Prowadzą też serwis urządzeń.
Wiktor Łukecza
Wiktor Łukecza
28 Marzec 2024
Super firma, solidni fachowcy. Zdecydowanie polecam tego kontrahenta!
Krzysztof Bozek
Krzysztof Bozek
9 Marzec 2024
Najlepsza firma tego typu w okolicy. Kompleksowo i co najważniejsze fachowo. Oby więcej takich instalatorów - zdecydowanie polecam!
szyszynka102 szyszynka102
szyszynka102 szyszynka102
29 Luty 2024
Pełen profesjonalizm, umiejętności i wiedza w każdym zakresie i na najwyższym poziomie, przemiła obsługa również w biurze, bardzo polecam firmę SIB.
Bożena Włosińska
Bożena Włosińska
27 Luty 2024
Polecam w 100%. Firma bardzo szybko i sprawnie zrealizowała wymianę na kocioł gazowy. Kontakt z klientem na najwyższym poziomie, w razie problemów bezzwłoczna reakcja.
Natalia Śpiewak
Natalia Śpiewak
23 Luty 2024
Doskonała obsługa, zarówno doradztwo jak i wykonanie.
Andrzej Pasierbek
Andrzej Pasierbek
23 Luty 2024

partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi markami