montaż paneli wolnostojących
czyste środowisko

rozwój

Doświadczenie i pasja

Od przeszło 10 lat, z dumą służymy mieszkańcom Podbeskidzia i okolic wyznaczając nowe standardy w dziedzinie systemów ogrzewania. Nasze początki były skromne, zaczynaliśmy od małego blaszanego sklepiku, ale za sprawą naszego zaangażowania i pasji, przekształciliśmy się w Centrum Instalacji Ekologicznych, będące symbolem nowoczesności i ekologii.

Oferujemy Ci o wiele więcej niż tylko urządzenia grzewcze. SIB to miejsce, gdzie możesz znaleźć inspirację, rozwiązania i partnera gotowego spełnić Twoje najbardziej wymagające potrzeby. To krok w przyszłość, gdzie Twój komfort jest równie ważny jak dbałość o naszą planetę.

wartości

Komfort i ekologia w jednym

Naszym celem jest nie tylko stworzenie ciepła w Twoim domu, ale także uczynienie tego procesu ekologicznym i oszczędnym. Chcemy, byś doświadczył wyjątkowego komfortu i równocześnie wspierał zrównoważony rozwój środowiska.

To, co nas wyróżnia, to nie tylko technologia czy produkty. To nasze zaangażowanie, pasja i profesjonalizm, które czynią naszą firmę wyjątkową. Zaufało nam już tysiące zadowolonych Klientów, a my cierpliwie czekamy, aż dołączysz do ich grona.

montaż ogrzewania podłogowego

opinie

Co myślą o nas klienci?

fajni praktykanci
A Jula
A Jula
27 Luty 2023
Jest wszystko czego potrzeba.
Tomek Osek
Tomek Osek
9 Grudzień 2022
Profesjonalna firma, wszystko sprawnie. Kontakt i obsługa bardzo miła i przyjemna. Fachowcy znają się na rzeczy. Potrafią doradzić i ewentualnie zaproponować lepszą opcję. Polecam z czystym sumieniem. Napewno jeszcze skorzystamy z usług tej firmy.
Joanna Wiewiora
Joanna Wiewiora
18 Październik 2022
Obsługa wzorowa,żaden problem nie został zlekceważony. Wszystko idealnie dopracowane i zainstalowane. Montażyści bardzo fachowi i grzeczni. Czasowo trochę mnie dostępna firma ze względu na ilość zleceń ale wiadomo jak ktoś jest dobry w tym co robi to polecenia i klienci się same mnożą.Mimo braku czasu i tak próbują go znaleźć I pomóc gdy pojawiają się nowe problemy. Polecam I życzę wszystkim żeby każdą firma miała takich fachowców i podejście do obsługi klienta. Zlecone prace: wymiana pieca gazowego i przeróbka instalacji
Paweł Bigaj
Paweł Bigaj
4 Październik 2022
Znają się na rzeczy
Przemysław Wiatr
Przemysław Wiatr
29 Czerwiec 2022
Firma godna polecenia. Pan Sebastian dokonuje oględzin, precyzyjnej wyceny, służy radą w kwestii wyboru rozwiązań, ustala terminy wykonania. Wykonawcy - Pan Łukasz i Pan Szymon cechują się wysoką kulturą osobistą. Pracują rzetelnie, znają się na robocie, a zlecenia wykonują na gotowo i na czysto oraz w uzgodnionym terminie.
Helena Stanislawska
Helena Stanislawska
23 Maj 2022

partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi markami