logo SIB

Serwis pompy ciepła Bielsko-Biała

bezpieczeństwo

Czy serwis pompy ciepła jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania urządzenia?

Wśród wielu technologii, które pozwalają na efektywne i ekologiczne ogrzewanie domu, pompa ciepła cieszy się rosnącą popularnością. Wybierając ją, użytkownik może liczyć na obniżone rachunki za energię oraz komfort cieplny. Ale, czy regularny serwis pompy ciepła jest kluczem do jej prawidłowego działania?

Przede wszystkim, warto zaznaczyć, że jak każde urządzenie, pompa ciepła składa się z wielu elementów, które mogą ulec zużyciu lub awarii. Chociaż technologia ta jest wyjątkowo trwała, regularne przeglądy i konserwacja znacząco przedłużają jej żywotność. Dlatego, choćby z tej prostej przyczyny, odpowiedź brzmi: tak, serwis jest niezbędny.

regularna konserwacja pompy ciepła nie tylko zapobiega awariom, ale także optymalizuje jej wydajność. Czyste i sprawnie działające komponenty pompy ciepła gwarantują wyższą efektywność cieplną, co przekłada się na mniejsze zużycie energii. To z kolei prowadzi do niższych kosztów eksploatacji.

realizacja

Jak wygląda współpraca z nami?

0
+
Serwisowanych pomp ciepła

100% zadowolonych klientów

01

Przegląd

Serwis rozpoczynamy od audytu, podczas którego dokładnie sprawdzamy pompę oraz cały system ogrzewania. Identyfikujemy ewentualne problemy lub uszkodzenia, które mogą wymagać naprawy.

02

Konserwacja

Po zakończeniu przeglądu nasi serwisanci przystępują do etapu konserwacji. Działania te mają na celu utrzymanie pompy oraz całego systemu w jak najlepszej kondycji. Usuwamy nagromadzony osad i zanieczyszczenia oraz regulujemy niezbędne parametry.

03

Zalecenia

Po przeprowadzeniu przeglądu i konserwacji przekazujemy zalecenia dotyczące dalszej opieki nad pompą. W zależności od stanu , może być to naprawa, wymiana zużytych części lub w niektórych przypadkach modernizacja całego systemu grzewczego.

opinie

Co myślą o nas klienci?

fajni praktykanci
A Jula
A Jula
27 Luty 2023
Jest wszystko czego potrzeba.
Tomek Osek
Tomek Osek
9 Grudzień 2022
Profesjonalna firma, wszystko sprawnie. Kontakt i obsługa bardzo miła i przyjemna. Fachowcy znają się na rzeczy. Potrafią doradzić i ewentualnie zaproponować lepszą opcję. Polecam z czystym sumieniem. Napewno jeszcze skorzystamy z usług tej firmy.
Joanna Wiewiora
Joanna Wiewiora
18 Październik 2022
Obsługa wzorowa,żaden problem nie został zlekceważony. Wszystko idealnie dopracowane i zainstalowane. Montażyści bardzo fachowi i grzeczni. Czasowo trochę mnie dostępna firma ze względu na ilość zleceń ale wiadomo jak ktoś jest dobry w tym co robi to polecenia i klienci się same mnożą.Mimo braku czasu i tak próbują go znaleźć I pomóc gdy pojawiają się nowe problemy. Polecam I życzę wszystkim żeby każdą firma miała takich fachowców i podejście do obsługi klienta. Zlecone prace: wymiana pieca gazowego i przeróbka instalacji
Paweł Bigaj
Paweł Bigaj
4 Październik 2022
Znają się na rzeczy
Przemysław Wiatr
Przemysław Wiatr
29 Czerwiec 2022
Firma godna polecenia. Pan Sebastian dokonuje oględzin, precyzyjnej wyceny, służy radą w kwestii wyboru rozwiązań, ustala terminy wykonania. Wykonawcy - Pan Łukasz i Pan Szymon cechują się wysoką kulturą osobistą. Pracują rzetelnie, znają się na robocie, a zlecenia wykonują na gotowo i na czysto oraz w uzgodnionym terminie.
Helena Stanislawska
Helena Stanislawska
23 Maj 2022

Komfort i bezpieczeństwo

Zapomnij o kosztownych awariach i przestojach w ogrzewaniu

Długotrwałe i bezawaryjne działanie z naszym serwisem.

partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi markami