Skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania:

Łukasz Kruczek:
l.kruczek@ogrzewaniesib.pl
Kierownik SIB

Marta Dudziak:
m.dudziak@ogrzewaniesib.pl 
Specjalista ds. obsługi klienta, technika grzewcza i fotowoltaika

Monika Dobija:
m.dobija@ogrzewaniesib.pl
Dotacje i dofinansowania

Damian Kuras:
d.kuras@ogrzewaniesib.pl
Wyceny

Sebastian Nogal:
s.nogal@ogrzewaniesib.pl
Wyceny

Weronika Dybczak:
e-sklep@ogrzewaniesib.pl
Sprzedaż internetowa

    "]

    Dane adresowe

    Centrum Instalacji Ekologicznych SIB – TOP PARTNER Buderus
    Miodońskiego 1
    43-374 Buczkowice
    śląskie, Polska
    https://ogrzewaniesib.pl

    poniedziałek – piątek: 700-1700
    sobota: 700-1300

    Sklep:
    +48 33 817-71-21
    +48 501-184-928
    sib@interia.eu

    Sklep internetowy:
    Zapytania o produkt: +48 731-883-555
    Obsługa techniczna, pomoc w zakupie, inne: sib.sklepinternetowy@wp.pl

    Dofinansowania: +48 731-336-777

    Wyceny:
    +48 537-455-777
    wyceny.sib@interia.eu