PONE

To program, który przeznacza dofinansowania gminą na walkę z emisją substancji szkodliwych do atmosfery poprzez likwidację starych źródeł ciepła i wymianę na ekologiczne urządzenia grzewcze.  Program Ograniczenia Niskiej Emisji pozwala również na wprowadzenie do swojego mieszkania odnawialnych źródeł energii.

 

Gdzie i kto może ubiegać się o dotację?

Nabory do programu organizowane są przez gminy. Należy zadzwonić do właściwego urzędu, aby dowiedzieć się, czy aktualnie miasto bierze udział w projekcie. O dotację mogą starać się wszyscy Ci, którzy posiadają nieefektywne i zatruwające środowisko kotły. Warunkiem koniecznym otrzymania pieniędzy, jest LIKWIDACJA starego urządzenia.

 

PONE Bielsko-Biała i okolice

ekologiczny program ograniczający substancje szkodliwe w atmosferze

 

Aktualne nabory:

Zwracamy się do Państwa z prośbą o informowanie o bieżących lub zakończonych naborach PONE w województwie śląskim. To Wy, jako mieszkańcy swoich gmin, doskonale orientujecie się, gdzie można złożyć wniosek o dofinansowanie w tym projekcie. Z przyjemnością o wszelkich zmianach będziemy sygnalizować na naszej stronie. Jednocześnie informujemy, że jako firma realizujemy dotacje wyłącznie na konkretne realizacje.

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

 

Wartość dofinansowania PONE

Wartość dotacji jest zróżnicowana i zależy od ustalonych warunków przez gminę. W niektórych regionach sięga nawet 80% kosztów inwestycji.

 

 

Centrum Instalacji Ekologicznych, a PONE

Zapraszamy do skorzystania z usług Centrum Instalacji Ekologicznych SIB przy realizowaniu dofinansowania z programu PONE Bielsko-Biała, Buczkowice i okolice. Oferujemy:

  • darmową wycenę,
  • pomoc w uzyskaniu dotacji,
  • profesjonalny montaż urządzeń grzewczych,
  • fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji dotacji,
  • najwyższą jakość usług i sprzęt – najlepszych producentów.