logo SIB

bezpieczeństwo

Czy warto modernizować instalację gazową?

Modernizacja instalacji gazowej to bardzo ważny krok w zapewnieniu bezpieczeństwa i efektywności energetycznej w swoim miejscu zamieszkania. Gaz jest powszechnie używanym źródłem energii do gotowania, ogrzewania i wytwarzania ciepłej wody użytkowej, dlatego ważne jest, aby instalacja była nowoczesna i bezpieczna.

Pierwszym krokiem w modernizacji instalacji gazowej jest zapewnienie zgodności z aktualnymi przepisami i normami bezpieczeństwa. Starsze instalacje mogą być bardziej podatne na wycieki, co stanowi poważne ryzyko dla mieszkańców domu. Dlatego konieczne jest regularne przeglądanie i konserwacja systemu gazowego, a w razie potrzeby jego modernizacja.

instalacja gazowa

wymagania

Co należy wziąć pod uwagę przy modernizacji instalacji gazowej?

Zakres modernizacji

Na początek należy dokładnie określić, jakie zmiany chcemy wprowadzić w instalacji gazowej. Czy to ma być wymiana tylko kotła, czy może również rur i innych elementów? Dokładna analiza obecnego stanu technicznego instalacji pomoże w ustaleniu zakresu prac i oszacowaniu kosztów. Nasz konsultant pomoże Ci w tym, przy okazji darmowego audytu Twojej instalacji.

Koszty i budżet

Modernizacja instalacji gazowej może wiązać się z pewnymi kosztami. Dlatego ważne jest, aby przed rozpoczęciem prac dokładnie określić budżet na ten cel. Obejmuje to koszty zakupu urządzeń, robociznę, przeglądy i ewentualne naprawy. Zaplanowanie budżetu pomoże uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek.

Przyszłe potrzeby

Przy modernizacji warto zastanowić się nad przyszłymi potrzebami dotyczącymi gazu. Czy planujesz rozbudowę domu, dodatkowe urządzenia lub zmiany w sposobie korzystania z gazu? Dostosowanie instalacji do przyszłych potrzeb może zaoszczędzić czas i pieniądze w dłuższej perspektywie czasu.

Kwalifikacje wykonawcy

Wybór odpowiedniej firmy wykonawczej ma kluczowe znaczenie. Przed rozpoczęciem współpracy warto sprawdzić referencje i opinie od innych klientów, jest to najlepszy wskaźnik jakości usług danej firmy. Zdjęcia z realizacji projektów to również świetny dowód potwierdzający kwalifikacja danej firmy.

realizacja

Jak wygląda współpraca z nami?

0
+
Modernizacji instalacji gazowych

100% zadowolonych klientów

01

Audyt

Naszą współpracę zaczynamy od bezpłatnego i niezobowiązującego audytu, podczas którego dokładnie analizujemy Twoje potrzeby i warunki budynku. To pozwala nam dostosować i zaproponować rozwiązanie najlepiej spełniające Twoje oczekiwania, potrzeby i warunki.

02

Umowa

Po przeprowadzeniu audytu i ustaleniu szczegółów, przechodzimy do podpisania umowy. Na tym etapie oferujemy pomoc w uzyskaniu dostępnych dofinansowań.

03

Projekt

Tworzymy spersonalizowany projekt, uwzględniając indywidualne warunki Twojego budynku. Jesteśmy otwarci na sugestie i zmiany w projekcie, aby finalny rezultat był zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

04

Montaż

Pojawiamy się w ustalonym terminie i przystępujemy do montażu. Nasi doświadczeni specjaliści dbają o każdy detal, zapewniając sprawny i bezpieczny proces instalacji.

05

Podłączenie

Po zakończeniu montażu przystępujemy do podłączenia systemu do sieci. Wszystko jest dokładnie sprawdzane i dostosowywane, aby zapewnić optymalną wydajność.

06

Optymalizacja

Po podłączeniu dokładnie testujemy cały system, dokonując optymalizacji ustawień. Zapewniamy pełne wsparcie w zrozumieniu obsługi nowego urządzenia oraz udzielamy wskazówek dotyczących efektywnego korzystania.

galeria

Nasze realizacje

opinie

Co myślą o nas klienci?

fajni praktykanci
A Jula
A Jula
27 Luty 2023
Jest wszystko czego potrzeba.
Tomek Osek
Tomek Osek
9 Grudzień 2022
Profesjonalna firma, wszystko sprawnie. Kontakt i obsługa bardzo miła i przyjemna. Fachowcy znają się na rzeczy. Potrafią doradzić i ewentualnie zaproponować lepszą opcję. Polecam z czystym sumieniem. Napewno jeszcze skorzystamy z usług tej firmy.
Joanna Wiewiora
Joanna Wiewiora
18 Październik 2022
Obsługa wzorowa,żaden problem nie został zlekceważony. Wszystko idealnie dopracowane i zainstalowane. Montażyści bardzo fachowi i grzeczni. Czasowo trochę mnie dostępna firma ze względu na ilość zleceń ale wiadomo jak ktoś jest dobry w tym co robi to polecenia i klienci się same mnożą.Mimo braku czasu i tak próbują go znaleźć I pomóc gdy pojawiają się nowe problemy. Polecam I życzę wszystkim żeby każdą firma miała takich fachowców i podejście do obsługi klienta. Zlecone prace: wymiana pieca gazowego i przeróbka instalacji
Paweł Bigaj
Paweł Bigaj
4 Październik 2022
Znają się na rzeczy
Przemysław Wiatr
Przemysław Wiatr
29 Czerwiec 2022
Firma godna polecenia. Pan Sebastian dokonuje oględzin, precyzyjnej wyceny, służy radą w kwestii wyboru rozwiązań, ustala terminy wykonania. Wykonawcy - Pan Łukasz i Pan Szymon cechują się wysoką kulturą osobistą. Pracują rzetelnie, znają się na robocie, a zlecenia wykonują na gotowo i na czysto oraz w uzgodnionym terminie.
Helena Stanislawska
Helena Stanislawska
23 Maj 2022

Optymalne działanie

Prosta droga do niższych rachunków

Niższe rachunki, komfort i spokój.

partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi markami