logo SIB

Serwis klimatyzacji Bielsko-Biała

bezpieczeństwo

Czy serwis klimatyzacji jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania urządzenia?

Klimatyzacja stała się nieodzownym elementem wielu domów i biur, zapewniając komfort termiczny przez cały rok. Choć może wydawać się, że klimatyzator działa bezproblemowo, regularny serwis jest kluczem do jego długowieczności i skuteczności. Jak każde urządzenie, klimatyzator składa się z wielu skomplikowanych komponentów, które z biegiem czasu mogą ulec zużyciu lub wymagać regulacji.

Nawet drobne niedociągnięcia w jego działaniu mogą prowadzić do spadku efektywności i większego zużycia energii. Dlatego ważne jest, aby nie ignorować potrzeby regularnego serwisowania klimatyzacji, jeśli zależy nam na jej optymalnym funkcjonowaniu. Serwisowanie nie tylko zapobiega potencjalnym awariom, ale również przedłuża żywotność urządzenia, zapewniając spokój ducha i komfort przez wiele lat.

realizacja

Jak wygląda współpraca z nami?

0
+
Serwisowanych klimatyzatorów

100% zadowolonych klientów

01

Przegląd

Serwis rozpoczynamy od audytu, podczas którego dokładnie sprawdzamy każdy element systemu. Identyfikujemy ewentualne problemy lub uszkodzenia, które mogą wymagać naprawy.

02

Konserwacja

Po zakończeniu przeglądu nasi serwisanci przystępują do etapu konserwacji. Działania te mają na celu utrzymanie klimatyzacji oraz całego systemu w jak najlepszej kondycji. Usuwamy nagromadzony osad i zanieczyszczenia oraz regulujemy niezbędne parametry.

03

Zalecenia

Po przeprowadzeniu przeglądu i konserwacji przekazujemy zalecenia dotyczące dalszej opieki nad klimatyzacją. W zależności od stanu , może być to naprawa, wymiana zużytych części lub w niektórych przypadkach modernizacja całego systemu.

opinie

Co myślą o nas klienci?

fajni praktykanci
A Jula
A Jula
27 Luty 2023
Jest wszystko czego potrzeba.
Tomek Osek
Tomek Osek
9 Grudzień 2022
Profesjonalna firma, wszystko sprawnie. Kontakt i obsługa bardzo miła i przyjemna. Fachowcy znają się na rzeczy. Potrafią doradzić i ewentualnie zaproponować lepszą opcję. Polecam z czystym sumieniem. Napewno jeszcze skorzystamy z usług tej firmy.
Joanna Wiewiora
Joanna Wiewiora
18 Październik 2022
Obsługa wzorowa,żaden problem nie został zlekceważony. Wszystko idealnie dopracowane i zainstalowane. Montażyści bardzo fachowi i grzeczni. Czasowo trochę mnie dostępna firma ze względu na ilość zleceń ale wiadomo jak ktoś jest dobry w tym co robi to polecenia i klienci się same mnożą.Mimo braku czasu i tak próbują go znaleźć I pomóc gdy pojawiają się nowe problemy. Polecam I życzę wszystkim żeby każdą firma miała takich fachowców i podejście do obsługi klienta. Zlecone prace: wymiana pieca gazowego i przeróbka instalacji
Paweł Bigaj
Paweł Bigaj
4 Październik 2022
Znają się na rzeczy
Przemysław Wiatr
Przemysław Wiatr
29 Czerwiec 2022
Firma godna polecenia. Pan Sebastian dokonuje oględzin, precyzyjnej wyceny, służy radą w kwestii wyboru rozwiązań, ustala terminy wykonania. Wykonawcy - Pan Łukasz i Pan Szymon cechują się wysoką kulturą osobistą. Pracują rzetelnie, znają się na robocie, a zlecenia wykonują na gotowo i na czysto oraz w uzgodnionym terminie.
Helena Stanislawska
Helena Stanislawska
23 Maj 2022

Komfort i bezpieczeństwo

Zapomnij o kosztownych awariach i przestojach

Długotrwałe i bezawaryjne działanie z naszym serwisem.

partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi markami