logo SIB

Doradztwo

Sprzedaż

Montaż

Naprawa i przegląd

sklep instalacyjny

Twoje projekty, nasze produkty!

Wszystko co potrzebujesz do instalacji w jednym miejscu. Kilka tysięcy produktów gotowych do realizacji każdego przedsięwzięcia w rozsądnej cenie.

Masz pytania dotyczące naszej oferty?

sklep instalacyjny
SIB

nowoczesne systemy ogrzewania

Sklep instalacyjny dla każdego

Sklep instalacyjny SIB to miejsce, gdzie kompleksowo zaopatrzysz się we wszystko, czego potrzebujesz do realizacji projektów sieci wodociągowych, kanalizacyjnych oraz elektrycznych. W naszej ofercie, liczącej kilka tysięcy artykułów każdy znajdzie to czego potrzebuje.

Specjaliści z dziedziny HVAC znajdą tu wsparcie w tworzeniu instalacji grzewczych oraz systemów wentylacji i klimatyzacji. Dbamy o to, aby nasze ceny były konkurencyjne i atrakcyjne dla każdego – zarówno dla indywidualnych klientów, jak i profesjonalnych instalatorów.

nasze wartości

Dlaczego warto nas odwiedzić?

sklep hydrauliczny

Sklep hydrauliczny w Bielsku-Białej

SIB to miejsce, które przez ponad dekadę służy swojej społeczności, dostarczając rozwiązań, które są nie tylko niezbędne, ale także ułatwiają życie na co dzień. Nasza historia rozpoczęła się ponad 10 lat temu, gdy z małego, lokalnego sklepu wyewoluowaliśmy w prężnie działające centrum instalacyjne.

Przez lata naszej działalności, nasz sklep stał się synonimem jakości i profesjonalizmu w dziedzinie dostarczania urządzeń hydraulicznych, do ogrzewania i instalacji. Zaangażowanie naszego zespołu, jak również skrupulatne podejście do doboru oferowanych produktów, sprawiły, że nasza marka jest teraz rozpoznawalna i ceniona przez klientów w całym regionie.

Bogaty asortyment produktów, który u nas znajdziesz, jest wynikiem starannej selekcji, uwzględniającej zarówno wysoką jakość, jak i konkurencyjne ceny. Mamy na uwadze różnorodne potrzeby naszych klientów, dlatego nasz asortyment jest tak wszechstronny, aby każdy mógł znaleźć to, czego potrzebuje.

opinie

Co myślą o nas klienci?

fajni praktykanci
A Jula
A Jula
27 Luty 2023
Jest wszystko czego potrzeba.
Tomek Osek
Tomek Osek
9 Grudzień 2022
Profesjonalna firma, wszystko sprawnie. Kontakt i obsługa bardzo miła i przyjemna. Fachowcy znają się na rzeczy. Potrafią doradzić i ewentualnie zaproponować lepszą opcję. Polecam z czystym sumieniem. Napewno jeszcze skorzystamy z usług tej firmy.
Joanna Wiewiora
Joanna Wiewiora
18 Październik 2022
Obsługa wzorowa,żaden problem nie został zlekceważony. Wszystko idealnie dopracowane i zainstalowane. Montażyści bardzo fachowi i grzeczni. Czasowo trochę mnie dostępna firma ze względu na ilość zleceń ale wiadomo jak ktoś jest dobry w tym co robi to polecenia i klienci się same mnożą.Mimo braku czasu i tak próbują go znaleźć I pomóc gdy pojawiają się nowe problemy. Polecam I życzę wszystkim żeby każdą firma miała takich fachowców i podejście do obsługi klienta. Zlecone prace: wymiana pieca gazowego i przeróbka instalacji
Paweł Bigaj
Paweł Bigaj
4 Październik 2022
Znają się na rzeczy
Przemysław Wiatr
Przemysław Wiatr
29 Czerwiec 2022
Firma godna polecenia. Pan Sebastian dokonuje oględzin, precyzyjnej wyceny, służy radą w kwestii wyboru rozwiązań, ustala terminy wykonania. Wykonawcy - Pan Łukasz i Pan Szymon cechują się wysoką kulturą osobistą. Pracują rzetelnie, znają się na robocie, a zlecenia wykonują na gotowo i na czysto oraz w uzgodnionym terminie.
Helena Stanislawska
Helena Stanislawska
23 Maj 2022

partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi markami