logo SIB

Ponad 8000 produktów

Doradztwo i negocjacje

Profesjonalny montaż

Przegląd i naprawy

sklep instalacyjny

Wszystko czego potrzebujesz z zakresu techniki instalacyjnej, grzewczej i sanitarnej

Odwiedź nasz sklep lub skontaktuj się z nami. Posiadamy stały kontakt z szeroką gamą producentów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować produkty, z niższej półki cenowej oraz z tej wyższej.

Przy zamówieniu większej ilości sztuk, możliwa jest negocjacja ceny. Zapraszamy także do stałej współpracy instalatorów i monterów, oferujemy korzystne warunki na jasnych i przejrzystych zasadach.

sklep instalacyjny
SIB

systemy ogrzewania

Sklep instalacyjny dla każdego

Sklep instalacyjny SIB to miejsce, gdzie kompleksowo zaopatrzysz się we wszystko, czego potrzebujesz do realizacji projektów sieci wodociągowych, kanalizacyjnych oraz elektrycznych. W naszej ofercie, liczącej kilka tysięcy artykułów każdy znajdzie to czego potrzebuje.

Specjaliści z dziedziny HVAC znajdą tu wsparcie w tworzeniu instalacji grzewczych oraz systemów wentylacji i klimatyzacji. Dbamy o to, aby nasze ceny były konkurencyjne i atrakcyjne dla każdego – zarówno dla indywidualnych klientów, jak i profesjonalnych instalatorów.

nasze wartości

Dlaczego warto nas odwiedzić?

sklep hydrauliczny

Sklep hydrauliczny w Bielsku-Białej

SIB to miejsce, które przez ponad dekadę służy swojej społeczności, dostarczając rozwiązań, które są nie tylko niezbędne, ale także ułatwiają życie na co dzień. Nasza historia rozpoczęła się ponad 10 lat temu, gdy z małego, lokalnego sklepu wyewoluowaliśmy w prężnie działające centrum instalacyjne.

Przez lata naszej działalności, nasz sklep stał się synonimem jakości i profesjonalizmu w dziedzinie dostarczania urządzeń hydraulicznych, do ogrzewania i instalacji. Zaangażowanie naszego zespołu, jak również skrupulatne podejście do doboru oferowanych produktów, sprawiły, że nasza marka jest teraz rozpoznawalna i ceniona przez klientów w całym regionie.

Bogaty asortyment produktów, który u nas znajdziesz, jest wynikiem starannej selekcji, uwzględniającej zarówno wysoką jakość, jak i konkurencyjne ceny. Mamy na uwadze różnorodne potrzeby naszych klientów, dlatego nasz asortyment jest tak wszechstronny, aby każdy mógł znaleźć to, czego potrzebuje.

Łatwo do nas dojechać również z Żywca i najbliższych okolic.

opinie

Co myślą o nas klienci?

Polecam firmę. Wymiana pieca wykonana fachowo, sprawnie, terminowo. Fachowa porada na różnych etapach inwestycji. Pracownicy uprzejmi, gotowi do pomocy
Paweł Brzozowski
Paweł Brzozowski
30 Kwiecień 2024
Polecam firmę. Jestem po kompleksowej modernizacji kotłowni z pieca węglowego na kocioł gazowy. Pełna profeska. Zadowolenie w 100%. Polecam także kontakt z Panią Moniką odnośnie spraw administracyjnych. Zawsze doradzi i życzliwie podchodzi do sprawy. Z czystym sumieniem polecam. Tak trzymać
Michał Męcik
Michał Męcik
17 Kwiecień 2024
Polecam firmę SIB w 100 % wykonała całą kotłownie opartą na kotle zgazowującym drewno. Wszystko działa bez zarzutów. Fachowo i profesjonalnie 👍👍
Natalia A
Natalia A
12 Kwiecień 2024
Firma SIB to przede wszystkim rzetelny, kompetentny i życzliwy zespół, godny polecenia z czystym sumieniem. Oprócz skorzystania z usług w zakresie instalacji, firma pomaga również klientom w zakresie składania i rozliczania wniosków z czystego powietrza. Jeśli chodzi o bezpośredni kontakt z klientem, Pani Monika zawsze jest chętna do pomocy, cierpliwie wytłumaczy wszystko klientowi nawet jeśli zajmie to trochę czasu 🙂 cenne były również uwagi Pani Marty w zakresie fotowoltaiki. Jeśli chodzi o usługi instalacji, zespół również wykonał pracę szybko, sprawnie i terminowo ( co w dzisiejszych czasach jest rzadkością wśród wykonawców). Jeśli tylko zaistnieje taka potrzeba, ponownie skorzystamy z usług SIB.
Katarzyna Lara-Słapa
Katarzyna Lara-Słapa
12 Kwiecień 2024
Polecamy ! Już od dłuższego czasu korzystamy z usług SIB. Firma zajmuje się serwisem urządzeń w naszym obiekcie. Ostatnio został wymieniony kocioł gazowy. Zawsze możemy liczyć z ich strony na profesjonalne doradztwo i fachowe wykonanie usług. Najlepsza firmy w tej branży z okolicy.
Gościniec Salmopolski
Gościniec Salmopolski
28 Marzec 2024
Firmę SIB możemy zdecydowanie polecić innym! Już wielokrotnie korzystaliśmy z ich usług, a ostatnio montowali nam kocioł gazowy. Wszystko bardzo fachowo i sprawnie poszło 😀 warto wspomnieć też, że sklep w Buczkowicach jest dobrze zaopatrzony i jest tam miła obsługa 😉Prowadzą też serwis urządzeń.
Wiktor Łukecza
Wiktor Łukecza
28 Marzec 2024
Super firma, solidni fachowcy. Zdecydowanie polecam tego kontrahenta!
Krzysztof Bozek
Krzysztof Bozek
9 Marzec 2024
Najlepsza firma tego typu w okolicy. Kompleksowo i co najważniejsze fachowo. Oby więcej takich instalatorów - zdecydowanie polecam!
szyszynka102 szyszynka102
szyszynka102 szyszynka102
29 Luty 2024
Pełen profesjonalizm, umiejętności i wiedza w każdym zakresie i na najwyższym poziomie, przemiła obsługa również w biurze, bardzo polecam firmę SIB.
Bożena Włosińska
Bożena Włosińska
27 Luty 2024
Polecam w 100%. Firma bardzo szybko i sprawnie zrealizowała wymianę na kocioł gazowy. Kontakt z klientem na najwyższym poziomie, w razie problemów bezzwłoczna reakcja.
Natalia Śpiewak
Natalia Śpiewak
23 Luty 2024

partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi markami