Poznaliśmy ogromny potencjał pomp ciepła, dlatego tak bardzo doceniamy nowych Klientów, którzy decydują się na Odnawialne Źródła Energii. Systematycznie poszerzamy swoją wiedzę, aby zapewnić Państwu profesjonalny montaż i instalację. Jesteśmy świadomi, że wyłącznie przemyślana i fachowa realizacja przyniesie satysfakcjonujące korzyści.

Korzyści wynikających z posiadania pompy ciepła jest naprawdę wiele! To wyjątkowe urządzenie grzewcze w pełni wykorzystuje energię zgromadzoną w otoczeniu naszego domu, ukrytą w pokładach wody, gruntu i powietrza. Pompy pozwalają w najskuteczniejszy sposób zawalczyć o czyste środowisko, ponieważ nie produkują spalin i innych zanieczyszczeń. Ponadto za dodatkowy atut uznaje się brak konieczności wydzielania kotłowni, czy miejsca na skład opału. Korzystając z pompy cieplnej, pozyskujemy darmową energię, płacąc rachunki wyłącznie za prąd potrzebny do jej transportu. Wiele danych wskazuje, że za każde 1kW energii elektrycznej, które zużywa pompa, można uzyskać nawet do 5kW ekologicznej energii!

 

 

POMPY CIEPŁA – OFERTA SIB

Proponujemy Państwu kompleksową usługę związaną z nabyciem i korzystaniem z pomp ciepła. Służymy pomocą od samego początku pojawienia się myśli o jej zakupie. Przedstawimy szeroką ofertę, pomożemy w wyborze produktu, rozwiejemy wątpliwości i odpowiemy na każde pytanie. Następne przejdziemy do rzetelnej i efektywnej realizacji.

Oferta Beskidzkiego Centrum Kotłów i Instalacji SIB zawiera wyłącznie trwałe i wydaje produkty od sprawdzonych, najlepszych producentów. Posiadamy wszystkie rodzaje pomp ciepła (powietrzne, wodne, gruntowe) i z przyjemnością podpowiemy, która sprawdzi się idealnie w Państwa mieszkaniu. U nas każdy odnajdzie swoją wymarzoną pompę ciepła. W zakresie dystrybucji produktów współpracujemy z producentami:

• BUDERUS
• NIBE
• STIEBEL ELTRON

Dołożymy wszelkich starań, aby pompa ciepła stała się mocnym atutem Twojego domu!