Modernizacja instalacji gazowej Bielsko-Biała i okolice

Postaw na nowoczesne i wydajne urządzenia

Narzekasz na zbyt duże wydatki za ogrzewanie? Twój dom nie jest ogrzany równomiernie? Cierpisz z powodu przestarzałej instalacji? Możemy Ci w tym pomóc. Centrum Instalacji Ekologicznych SIB już od lat wspiera swoich Klientów, wymieniając oraz modernizując urządzenia grzewcze. Modernizacja instalacji gazowej również wchodzi w zakres naszych usług. Dlaczego Ci się to opłaca? Nowoczesne kotły gazowe należą do jednych z najefektywniejszych urządzeń tego typu na rynku. Oferują efektywne działanie przy jednoczesnej oszczędności gazu i energii elektrycznej. Wielu Klientów już po pierwszych miesiącach pracy nowych urządzeń odczuwa różnicę. Ta przekłada się na równomiernie ogrzany dom (ciepło jest rozprowadzane do wszystkich pomieszczeń), mniejsze opłaty (sama instalacja działa efektywnie, bez ubytków i strat cieplnych) oraz przede wszystkim bezpieczeństwo. Możesz liczyć na to, że nasi eksperci pomogą Ci dobrać najlepsze rozwiązanie.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Szybkie i sprawne działanie to podstawa

Modernizacja instalacji gazowej to zadanie dla najlepszych fachowców. Wszystkie prace muszą zostać wykonane z odpowiednią starannością. Centrum Instalacji Ekologicznych SIB posiada wszelkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa oraz dopuszczenia. Dzięki temu nasi Klienci mogą być pewni, co do najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Działamy szybko i sprawnie, wywiązując się ze wszystkich prac w umówionym terminie. Możesz również liczyć na nasze wsparcie zarówno merytoryczne, jak i techniczne, na każdym etapie zlecenia. Z kolei po wykonanej pracy zapewniamy najwyższej klasy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Działamy na rynku już od 10 lat i jeszcze nigdy nie zawiedliśmy. Mogą o tym świadczyć wszystkie zlecenia, ale też setki pozytywnych opinii, czy rekomendacji. W naszym regionie jesteśmy bezkonkurencyjni.

Modernizacja instalacji gazowej to zadanie dla najlepszych fachowców

Zależy Ci na skutecznej pracy pod czujnym okiem najlepszych fachowców? W takim razie postaw na współpracę z Centrum Instalacji Ekologicznych SIB. Nasz zespół tworzą najlepsi specjaliści, dysponujący odpowiednią wiedzą, doświadczeniem oraz nowoczesnym sprzętem. Modernizacja instalacji gazowej to nasz chleb powszedni. Tego typu zlecenia wykonujemy regularnie, wspierając Polaków w efektywnym ogrzewaniu ich domostw. Przy tym stale się rozwijamy, dzięki czemu możemy Ci zaproponować nowoczesne oraz innowacyjne rozwiązania. Przystąpiliśmy również do Programu Ograniczenia Niskiej Emisji. Również na polu ekologicznym nie mamy sobie równych – dajemy dobry przykład innym firmom, jak działać odpowiedzialnie. Z nami wszystkie przeprowadzone prace wyróżniają się najwyższą skutecznością. Możesz się o tym przekonać samodzielnie.

 

 
Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!