Modernizacja instalacji grzewczej Bielsko-Biała i okolice

Wybierz najlepszych fachowców w regionie

Centrum Instalacji Ekologicznych SIB od 10 lat wspiera wszystkich swoich Klientów, oferując im sprzęt najwyższej jakości. Nasi fachowcy gościli w domach stek,a może nawet tysięcy Polaków, odpowiadając za trudną do zliczenia ilość zleceń. Wszystkie zostały wykonane z najwyższą uwagą. To dlatego, że każde zadanie traktujemy w pełni indywidualnie, wspierając Klienta na etapie planowania, w trakcie wykonywanej pracy, ale także po sfinalizowaniu całego zadania. Możesz być pewien, że wesprzemy Cię zarówno jeśli chodzi i serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny. Jednak na tym nasza praca się nie kończy. W ostatnich latach coraz popularniejszą usługą staje się modernizacja instalacji grzewczej. W wielu Polskich domach wciąż pracuje przestarzała, mało skuteczna lub po prostu niebezpieczna instalacja. Dzięki naszym fachowcom możesz to zmienić – oczywiście z korzyścią dla swojego portfela, a przede wszystkim bezpieczeństwa.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Postaw na efektywnie działającą instalację grzewczą

Dobrze wykonana modernizacja instalacji grzewczej to duża oszczędność. Wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy, jak bardzo przepłaca, korzystając z kotłowni (a czasem również pieców kaflowych), które lata świetności mają dawno za sobą. Wiąże się to oczywiście z częstymi naprawami, nieszczelnościami, czy po prostu ogromnymi wydatkami na opał, którego ceny z roku na rok mogą rosnąć. Skutecznie przeprowadzona modernizacja instalacji grzewczej może przynieść szereg korzyści, na czele z poprawą jakości samej instalacji. Dzięki temu całość będzie działać maksymalnie efektywnie, równomiernie rozprowadzając ciepło po całym budynku.

Modernizacja instalacji grzewczej – to się po prostu opłaca

Nasza wiedza, doświadczenie oraz odpowiedni sprzęt umożliwiają nam szybkie, sprawne, a przede wszystkim skuteczne przeprowadzenie wszelkich prac. Modernizacja instalacji grzewczej nie jest tutaj wyjątkiem. Nasz zespół przyjeżdża na umówione miejsce w terminie, służąc radą i pomocą. Dzięki naszej pracy zyskasz w swoim domu nową jakość. Możemy Ci również podpowiedzieć sporo informacji na temat wszelkiego rodzaju dopłat, czy dofinansowań. Wiele osób nie wie, że może w bardzo rozsądnej cenie pozyskać całkowicie nową instalację grzewczą. A musisz wiedzieć, że to inwestycja, która bardzo szybko się zwraca. Nowoczesne urządzenia grzewcze są bowiem maksymalnie wydajne, skuteczne i niedrogie w utrzymaniu. Zwłaszcza jeśli przechodzą regularne przeglądy, które tylko wydłużają ich żywotność. Ale i w tym Ci pomożemy, nie musisz się martwić.

 

 
Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!