Modernizacja kotłowni gazowej Bielsko-Biała i okolice

Zajmujemy się tym już od 10 lat

Centrum Instalacji Ekologicznych SIB już od 10 lat oferuje swoim Klientom urządzenia najwyższej klasy, ale także szereg usług, w tym usług serwisowych. W ramach naszej oferty mieści się również modernizacja kotłowni gazowej. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, które zdobyliśmy przez wiele lat pracy na trudnym rynku, możemy z powodzeniem pomagać naszym Klientom, oferując im najwyższą skuteczność pracy. Na naszym koncie znajdują się setki, o ile nie tysiące zrealizowanych zleceń. Interesuje Cię modernizacja kotłowni gazowej? Może mieszkasz w domu starego typu, z przestarzałą już kotłownią? Jeśli tak, to doskonale trafiłeś.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Co trzeba wiedzieć o modernizacji kotłowni gazowej?

Energia, którą zużywasz może pochodzić z wielu różnych źródeł, np. ze spalania paliw kopalnych (gaz, węgiel) w domowym kotle. Każda forma wymaga wykorzystania i utrzymania właściwej infrastruktury. Modernizacja kotłowni gazowych często polega na zastąpieniu kotłów gazowniczych z palnikami atmosferycznymi przez nowoczesne piece kondensacyjne, które pozwalają na odzyskiwanie sile z gorących spalin poprzez wykorzystanie zjawiska kondensacji pary wodnej. Gdy w danym budowli nie masz możliwości doprowadzenia instalacji lotnej to rozważnym wyjściem dla Ciebie będzie wymiana starego „kopciucha” na wydajny kocioł 5 klasy. Dzięki dużej temperaturze spalania oraz precyzyjnej automatyce sterującej podawaniem paliwa możliwa jest znaczna redukcja emisji szkodliwych substancji, a Ty zapłacisz mniej za materiały opałowe.

Modernizacja kotłowni gazowej – zostaw to specjalistom

Modernizacja kotłowni gazowej to oczywiście zadanie dla specjalistów. Tylko prawdziwy fachowiec jest w stanie ocenić, czy dana kotłownia posiada odpowiednią wentylację oraz, czy dany sprzęt prawidłowo odprowadza spaliny z kotła gazowego. Jeśli liczysz na skutecznie, sprawnie, a przede wszystkim bezpiecznie wykonaną pracę, to postaw na firmę z tradycjami. A do takich należy marka Centrum Instalacji Ekologicznych SIB. Na naszej pracy znamy się, jak mało kto, dlatego możemy zaoferować naszym Klientom najwyższą jakość usług. Każde ze zleceń traktujemy z tym samym, najwyższym priorytetem. Możesz być pewny, że Twoje również potraktujemy w ten sposób. Prawidłowo przeprowadzona modernizacja kotłowni gazowej to zadanie, z którym mierzyliśmy się już setki razy. Tego typu prace nie mają przed nami żadnych tajemnic.

Jesteśmy firmą, która nadąża za zmianami na rynku

W naszej pracy jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju nowoczesne rozwiązania. Dzięki temu możemy pracować ze sprzętem każdego rodzaju. O naszej innowacyjności świadczy także nasze podejście do ekologii. Jesteśmy czynnym uczestnikiem Programu Ograniczenia Niskiej Emisji. Możesz więc być pewien, że modernizacja kotłowni gazowej zostanie przeprowadzona w sposób odpowiedzialny i skuteczny. Masz na to nasze słowo oraz nieskazitelną renomę firmy.

 

 
Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!