Modernizacja kotłowni węglowej Bielsko-Biała i okolice

Doskonale znamy się na swojej pracy

Wciąż w wielu polskich domach można znaleźć kotłownie węglowe starego typu. Wiele z nich wymaga już gruntownego serwisu, a część gruntownej modernizacji. Jeśli Ty również masz wątpliwości co do bezpieczeństwa lub po prostu skuteczności kotła w swoim domu, to doskonale trafiłeś. Centrum Instalacji Ekologicznych SIB już od 10 lat montuje oraz modernizuje kotłownie każdego typu. Specjalizujemy się szczególnie w nowoczesnych rozwiązaniach, które z powodzeniem wprowadzamy w życia naszych Klientów. Warto wspomnieć, że przeprowadzamy modernizacje kotłowni węglowych, które nie spełniają odpowiednich norm prawnych ani jakościowych. Na prośbę naszych Klientów wymieniamy je na nowy, o wiele skuteczniejszy, a przede wszystkim bezpieczniejszy dla środowiska sprzęt. To gwarancja odpowiedniego ogrzania wszystkich pomieszczeń, ale także spokojnego snu.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Co trzeba wiedzieć o modernizacji kotłowni węglowej?

Energia, którą zużywasz może pochodzić z wielu rozmaitych źródeł, np. ze spalania paliw kopalnych (gaz, węgiel) w domowym kotle. Każda forma wymaga wykorzystania i utrzymania właściwej infrastruktury. Modyfikacja kotłowni węglowych zazwyczaj polega na zastąpieniu kotłów gazowych z palnikami atmosferycznymi przez nowoczesne piece kondensacyjne, które umożliwiają na odzyskiwanie energii z gorących spalin poprzez wykorzystanie zjawiska kondensacji pary hydrologicznej. Jeśli w danym budynku nie masz możliwości doprowadzenia instalacji gazowej to rozsądnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie wymiana starego „kopciucha” na wydajny kocioł 5 klasy. Dzięki dużej temperaturze spalania oraz dokładnej automatyce sterującej serwowaniem paliwa możliwa jest znaczna obniżka emisji szkodliwych substancji, a Ty zapłacisz mniej za materiały opałowe.

Interesuje Cię profesjonalna modernizacja kotłowni węglowej?

Centrum Instalacji Ekologicznych SIB to sprawdzona marka, która na rynku działa z powodzeniem od 10 lat. Możesz więc być pewien, że doskonale znamy się na tym, co robimy. Zwłaszcza że nieobce są nam wszelkiego rodzaju nowinki technologiczne. W naszej ofercie znajdziesz maksymalnie wydajne kotły. Z powodzeniem przeprowadzamy także serwis najnowocześniejszych urządzeń tego typu. Modernizacja kotłowni węglowej nie jest tutaj wyjątkiem. Także na tym polu działamy od lat, unowocześniając kotłownie setek, o ile nie tysięcy Polaków. Nasze priorytety? Skuteczność działania, szybkość działania oraz maksymalne bezpieczeństwo – nasze oraz naszych Klientów. Wybierając współpracę z nami, po prostu stawiasz na najlepszych fachowców na rynku. Tego możesz być pewien.

Twój dom nie jest wystarczająco dobrze ogrzewany?

Jeśli Twój dom nie jest ogrzewany w zadowalającym stopniu, najwyższy czas zacząć działać. Profesjonalna modernizacja kotłowni węglowej, przeprowadzana pod czujnym okiem najlepszych fachowców, zapewni Ci maksymalnie skuteczne działanie kotłowni. Po wszystkim Twój dom będzie ciepłym i przyjaznym środowisku miejscem. Możesz być pewien, że podziękują Ci za to wszyscy domownicy. Musisz jednak wiedzieć, że przeprowadzamy tego typu modernizacje nie tylko w domach jednorodzinnych, ale także we wszelkiego rodzaju budynkach użyteczności publicznej, czy w firmach.

 

 
Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!