Serwis kotłów gazowych Bielsko-Biała i okolice

Wybierz współpracę ze specjalistami

Centrum Instalacji Ekologicznych SIB działa na rynku już od ponad 10 lat, zdobywając w tym czasie trudne do przecenienia doświadczenie. Umożliwiło nam to zdecydowanie poszerzenie naszej oferty. Nie jesteśmy tylko hurtownią instalacyjną. Naszym Klientom oferujemy również profesjonalny serwis kotłów przeprowadzany przez zespół doskonałych fachowców, którzy posiadają niezbędną wiedzę oraz sprzęt. To właśnie oni odpowiadają za przebieg przeglądów okresowych, gwarancyjnych, czy pogwarancyjnych. To ekipa, na którą możesz liczyć. Zwłaszcza że do każdego zlecenia podchodzimy w pełni indywidualnie, przeprowadzając każdorazowo m.in. kontrolę szczelności instalacji. Jedno jest pewne – oferujemy serwis kotłów gazowych na najwyższym poziomie.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Co powinieneś wiedzieć o serwisie kotłów gazowych?

Serwis kotłów gazowych powinieneś wykonywać co najmniej jeden raz w roku. Wiele osób zaniedbuje ten obowiązek, lecz zwróć uwagę, że oszczędzanie na serwisie to tylko pozorna przewaga. Regularny przegląd pieca pozwala na mniejszą emisję szkodliwych substancji dzięki prawidłowej regulacji pieca. W ten sposób również wcześniej spostrzeżesz zużycie elementów, które być może będą potrzebowały wymiany. Wyobraź sobie sytuację, gdy przygotowując się do rozrywki sylwestrowej orientujesz się, że Twój piec przestał działać, gdyż wyczerpała się pompa obiegowa. Raczej nie będzie prostym zadaniem odnalezienie zawodowca w tym dniu, a nawet jeśli uda Ci się kogoś ściągnąć to bądź pewien, że rachunek nie będzie niski.

Postaw na sprawdzoną ekipę

Nasze atuty? Przede wszystkim profesjonalizm i wytrwałość. Do tego dochodzi ciągły rozwój naszej firmy. Już dzisiaj specjalizujemy się w dziedzinie najnowszych technologii, w tym również w zakresie rozwiązań ekologicznych. Utrzymujemy najwyższy standard obsługi nie tylko na poziomie zakupu odpowiedniego sprzętu – nasi Klienci mogą liczyć na o wiele więcej. Przede wszystkim na profesjonalny serwis kotłów gazowych. To jakość, na którą możesz sobie pozwolić.

Serwis kotłów gazowych gwarantujący bezpieczeństwo

Przeszło dekada pracy w branży pozwoliła nam zdobyć doświadczenie, które przynosi owoce. Przede wszystkim posiadamy niezbędny sprzęt oraz wiedzę, aby móc pracować z każdym rodzajem sprzętu. Serwis kotłów gazowych to doskonały przykład na to, w jaki sposób łączymy ogromną wiedzę z nowoczesnymi rozwiązaniami. Zwłaszcza że zlecenia przeprowadzamy zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i największych firm, czy przedsiębiorstw. Wszędzie tam sprawdzamy się doskonale, dokonując gruntownego przeglądu sprzętu. To gwarancja skutecznej i bezpiecznej pracy całej instalacji. Okresowy serwis kotłów gazowych jest absolutnie niezbędny do tego, aby móc cieszyć się sprawną instalacją przez długie lata.

 

 
Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!