Serwis kotłów na ekogroszek Bielsko-Biała i okolice

Działamy również na tym polu

Centrum Instalacji Ekologicznych SIB to nie tylko najwyższej klasy sprzęt. Poza sprzedażą oferujemy także serwis kotłów, w tym serwis kotłów na ekogroszek. Wszyscy Klienci mogą liczyć na pełne wsparcie w tym zakresie, zwłaszcza jeśli chodzi o coroczne przeglądy kotła zarówno przed sezonem grzewczym, jak i po nim. Nie jest tajemnicą, że okresowo przeprowadzane przeglądy, oczywiście pod czujnym okiem fachowca, zdecydowanie przedłużają żywotność oraz niezawodność urządzeń. W przypadku kotłów obowiązuje ta sama zasada. Pamiętaj, że jeśli występują jakiekolwiek problemy z regulacją i ustawieniami parametrów pracy kotła, to może dochodzić do przykrych niespodzianek. Do najczęstszych można zaliczyć m.in. zbyt duże zużycie ekogroszku, brak odpowiedniej mocy kotła, niedopalanie węgla, czy powstawanie spieków – te są jednym z najbardziej uciążliwych problemów wszystkich właścicieli pieców na ekogroszek.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Co powinieneś wiedzieć o serwisie kotłów na ekogroszek?

Serwis kotłów na ekogroszek powinieneś wykonywać co najmniej jeden raz w roku. Wiele osób zaniedbuje ten obowiązek, ale zwróć uwagę, że oszczędzanie na serwisie to tylko rzekoma przewaga. Regularny przegląd pieca pozwala na mniejszą emisję szkodliwych substancji dzięki prawidłowej regulacji kotła. W ten sposób również wcześniej spostrzeżesz zużycie elementów, które być może będą wymagały wymiany. Wyobraź sobie sytuację, gdy przygotowując się do rozrywki sylwestrowej orientujesz się, że Twój piec przestał działać, ponieważ wyczerpała się pompa obiegowa. Raczej nie będzie prostym zadaniem znalezienie fachowca w tym dniu, a nawet jeśli uda Ci się kogoś odciągnąć to bądź pewny, że rachunek nie będzie niski.

Interesuje Cię profesjonalny serwis kotłów na ekogroszek?

Jeśli interesuje Cię profesjonalny, szybki, a przede wszystkim skuteczny serwis kotłów na ekogroszek, to doskonale trafiłeś. Nasz zespół fachowców sprawnie i w umówionym terminie przeprowadzi czynności mające na celu określenie stanu technicznego kotła i stwierdzenie ewentualnych nieprawidłowości. Przykład? Choćby czyszczenie komory paleniskowej, sprawdzenie zgodności wskazań czujników ze stanem rzeczywistym, czy sprawdzenie pracy wentylatora i reakcji przysłony podczas zwiększania siły nadmuchu. Nasza praca kończy się w momencie, w którym mamy pewność, że wszystkie elementy kotła działają w 100% sprawnie.

Postaw na współpracę z najlepszymi

Centrum Instalacji Ekologicznych SIB od lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, uważnie słuchając potrzeb wszystkich Klientów. Na każde wezwanie reagujemy szybko i zdecydowanie, pojawiając się w wyznaczonym miejscu we wcześniej umówionym terminie. To dzięki tej rzetelności zaskarbiliśmy sobie tak duże zaufanie naszych Klientów. Jak na razie żadnego z nich nie zawiedliśmy i nic nie wskazuje na to, aby miało się w tej kwestii coś zmienić. Oferowany przez nas serwis kotłów na ekogroszek tylko to potwierdza.

 

 
Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!