Serwis kotłów na pellet Bielsko-Biała i okolice

Pod ręką masz zespół fachowców

W SIB oferujemy nie tylko sprzedaż najwyższej klasy sprzętu. Wszyscy nasi Klienci mogą również liczyć na pełne wsparcie posprzedażowe. W ramach tego typu działań świadczymy serwis i to zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny. Naszych Klientów uczulamy na to, że odpowiednio konserwowany sprzęt, regularnie sprawdzany przez doświadczonych fachowców, zapewnia o wiele dłuższe i skuteczne działanie. Serwis kotłów na pellet nie jest tutaj wyjątkiem. Tego typu sprzęt narażony jest na bardzo intensywną eksploatację, dlatego warto systematycznie go doglądać. Wystarczą nawet cykliczne (np. coroczne) przeglądy, aby znacząco obniżyć koszty eksploatacji urządzeń grzewczych. Mowa tu zarówno o mniejszych wydatkach na ewentualne naprawy, jak i o zwiększeniu jego żywotności.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Podstawowe informacje o serwisie kotłów na pellet

Serwis kotłów na pellet powinieneś przeprowadzać co najmniej jeden raz w roku. Wiele osób zaniedbuje ten obowiązek, ale zwróć uwagę, że oszczędzanie na serwisie to tylko rzekoma korzyść. Systematyczny przegląd pieca pozwala na mniejszą emisję szkodliwych substancji dzięki poprawnej regulacji kotła. W ten sposób również wcześniej zauważysz zużycie elementów, które być może będą wymagały wymiany. Wyobraź sobie sytuację, gdy przygotowując się do zabawy sylwestrowej orientujesz się, że Twój piec przestał działać, ponieważ zużyła się pompa obiegowa. Raczej nie będzie łatwym zadaniem znalezienie zawodowca w tym dniu, a nawet jeśli uda Ci się kogoś odciągnąć to bądź pewny, że rachunek nie będzie niski.

Profesjonalny serwis kotłów na pellet?

Nasza oferta w pełni odpowiada na zapotrzebowanie Klientów. Świadczymy pakiet najwyższej jakości usług, gwarantując wsparcie doświadczonego zespołu fachowców. Ci w razie awarii, dzięki nowoczesnym narzędziem oraz ogromnej wiedzy szybko dokonują niezbędnej diagnozy, wcielając w życie skuteczne rozwiązania. Podejmujemy wszystkie czynności serwisowe w celu utrzymania kotła w jak najlepszej kondycji. Możesz liczyć, że zlecenie zostanie wykonane tak szybko i sprawnie, jak to tylko możliwe. O naszej uczciwości oraz jakości mogą świadczyć setki pozytywnych opinii oraz rekomendacji. Z nich jesteśmy szczególnie dumni. Zależy Ci na tym, aby serwis kotłów na pellet wyróżniał się naprawdę kompleksowym działaniem? W takim razie doskonale trafiłeś.

Zależy Ci na ekologicznych rozwiązaniach?

Wszystkie działania, które podejmujemy, są w zgodzie z myślą ekologiczną. Centrum Instalacji Ekologicznych SIB można śmiało nazwać ambasadorem tego typu działań. Czynnie uczestniczymy w Programach Ograniczenia Niskiej Emisji. Powinno Cię zatem zainteresować, że odpowiednio wyregulowane i maksymalnie sprawnie działające kotły emitują do atmosfery znacznie mniej zanieczyszczeń i substancji szkodliwych. Również w tym zakresie serwisujemy urządzenia. Ale to tylko jedna z zalet współpracy z nami. Jeśli zależy Ci na tym, aby serwis kotłów na pellet został przeprowadzony z najwyższą uwagą, to już wiesz, na kogo postawić.

 

 
Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!