Serwis kotłowni Bielsko-Biała i okolice

 

Usługa na najwyższym poziomie!

Centrum Instalacji Ekologicznych SIB z powodzeniem działa już od 10 lat. W tym czasie wykonaliśmy setki, o ile nie tysiące realizacji i wszelkiego rodzaju zleceń. Dlaczego o tym wspominamy? Ponieważ poza bogatym doświadczeniem, zyskaliśmy w tym czasie również ogromne zaplecze techniczne.
Wszystko to sprawia, że możemy zaoferować naszym Klientom serwis kotłowni oraz przeglądy okresowe, gwarancyjne, czy pogwarancyjne najwyższej klasy. Dowodem na naszą jakość może być lista firm krajowych i unijnych, z którymi na stałe współpracujemy:

  • Tekla,
  • Buderus,
  • Termet,
  • Defro,
  • Viessman,
  • czy Ferro.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Co powinieneś wiedzieć o serwisie kotłowni?

Serwis kotłowni gazowych i węglowych powinieneś wykonywać co najmniej jeden raz w roku. Wiele osób zaniedbuje ten obowiązek, ale zwróć uwagę, że oszczędzanie na serwisie to tylko rzekoma przewaga. Regularny przegląd kotła pozwala na mniejszą emisję szkodliwych substancji dzięki prawidłowej regulacji pieca. W ten sposób również wcześniej spostrzeżesz zużycie elementów, które być może będą potrzebowały wymiany. Wyobraź sobie sytuację, gdy przygotowując się do zabawy sylwestrowej orientujesz się, że Twój kocioł przestał działać, gdyż zużyła się pompa obiegowa. Raczej nie będzie prostym zadaniem znalezienie fachowca w tym dniu, a nawet jeśli uda Ci się kogoś ściągnąć to bądź pewny, że rachunek nie będzie niski.

Serwis kotłowni w wykonaniu najlepszych fachowców

Montujemy oraz modernizujemy kotłownie od 10 lat, od samego początku działalności specjalizując się w kompleksowej realizacji zadań z branży ciepłowniczej i instalacyjnej. O systemach ciepłowniczych wiemy dosłownie wszystko, dlatego możemy świadczyć serwis kotłowni na najwyższym poziomie – zarówno dla urządzeń grzewczych dla przemysłu, jak i Klientów indywidualnych. Obsługujemy przy tym kotłownie każdego rodzaju, od tradycyjnych po ekologiczne. Musisz wiedzieć, że uczestniczmy w Programach Ograniczenia Niskiej Emisji, wspierając ochronę środowiska naturalnego.

Do Twojej dyspozycji oddajemy specjalistów

Nasi specjaliści służą Ci radą oraz odpowiedziami na wszelkie pytania i wątpliwości na każdym etapie zlecenia. Nasza profesjonalna kadra fachowców pozostaje do Twojej dyspozycji. Pamiętaj, że jesteśmy tu dla Ciebie. Nasi Klienci są zgodni, że jesteśmy liderami w kwestii najwyższego standardu obsługi Klienta. Nasza misja nie kończy się tylko na sprzedaży i montażu urządzeń grzewczych. Udzielamy również profesjonalnego wsparcia posprzedażowego. Zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie, a także serwis kotłowni.

 

 

Jeśli nie wiesz co wybrać, potrzebujesz pomocy przy zakupie lub szukasz kompleksowej obsługi dla Twojego domu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!