logo SIB

Targi ENEX w Kielcach. Też tam byliśmy!

Spis treści - czego dowiesz się z tego artykułu?

Jubileusz międzynarodowych targów

8-9 marca 2023 roku w Kielcach odbyły się XXV Targi ENEX – Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii. Jubileuszowe targi zachęciły do udziału ponad 200 Wystawców z 12 krajów świata. Nowoczesna, ekologiczna, energooszczędna technologia przyciągnęła tłumy odwiedzających, a w tym przedstawicieli Centrum Instalacji Ekologicznych SIB! To niepowtarzalne wydarzenie sprawiło, że jeszcze mocniej poczuliśmy moc fotowoltaiki, pomp ciepła i naturalnych źródeł energii.

Czym są Targi ENEX w Kielcach?

Targi ENEX to jedna z najważniejszych imprez branży energetycznej w Polsce. Wydarzenie w 2023 roku odbyło się w Kielcach, gromadząc najważniejszych przedstawicieli sektora energetycznego z kraju i zagranicy.

Targi ENEX w Kielcach
ENEX – nowa, ekologiczna energia!

ENEX to okazja do zaprezentowania najnowszych technologii i rozwiązań związanych z pozyskiwaniem, przesyłaniem i dystrybucją energii, a w tym OZE.  Podczas targów ENEX prezentowane są innowacyjne rozwiązania w ekologicznym wydaniu. Wydarzeniu towarzyszą m.in.:

  • Producenci, instalatorzy i dystrybutorzy najnowszych możliwości fotowoltaicznych.
  • Urządzenia i systemy służące do produkcji energii ze źródeł odnawialnych np. pompy ciepła.
  • Kopalnie surowców mineralnych oraz spółki zrzeszające przedsiębiorstwa z sektora górniczego, hutniczego czy też energetycznego.
  • Urządzenia i systemy do magazynowania, a także dystrybucji energii.
  • Rozwiązania związane z efektywnością energetyczną np. systemy oświetleniowe LED, izolacje termiczne czy też inteligentne systemy zarządzania budynkiem.
  • Ekologiczne i nowoczesne systemy wentylacyjne oraz grzewcze.
  • Technologie związane z gospodarką odpadami i recyklingiem.
  • Przedstawiciele salonów, którzy prezentują najnowsze modele aut elektrycznych.

ENEX to również okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń związanych z branżą energetyczną. W ramach targów odbywają się m.in. konferencje, seminaria i panele dyskusyjne, podczas których eksperci z różnych dziedzin omawiają najważniejsze wyzwania i trendy związane z produkcją i dystrybucją energii. Targi ENEX w Kielcach to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w kraju, a także doskonała okazja dla przedsiębiorstw i inwestorów do nawiązania kontaktów biznesowych oraz podpisania umów na dostawę urządzeń i usług związanych z energetyką.

Targi Energii, Elektrotechniki i Odnawialnych Źródeł Energii
Wszystko o energii i ochronie środowiska

Targi z energią, o których jest coraz głośniej!

Nadal jesteśmy pod wrażeniem tego, co działo się na targach ENEX w Kielcach. Impreza skupiła się nie tylko na  energii ze źródeł konwencjonalnych i odnawialnych, ale również miała na celu zaprezentowanie najistotniejszych działań  i inicjatyw proekologicznych. Targom Energetyki, Elektrotechniki, OZE towarzyszyły Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH.

Na targach dostępne było MIASTO OZE reprezentowane przez GLOBEnergia. To tam poznaliśmy możliwości najnowszych urządzeń dostępnych na rynku z branży OZE. Ogólnopolskie Forum Pomp Ciepła oraz Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii SOLAR + okazało się niesamowitą szansą, aby zwiększyć wiedzę dotyczącą ekologicznych systemów do domu.  Poznaliśmy: nowości technologiczne, aktualne możliwości dofinansowań, produkty idealne dla naszych Klientów i rozwialiśmy wszelkie wątpliwości!

SIB na Międzynarodowych Targach Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX 2023

Przybyliśmy na targi, aby poznać najnowsze trendy i rozwiązania, dzięki którym żyje się po prostu lepiej. Było nowocześnie, imponująco i niezwykle wartościowo! Jeszcze mocniej zgłębiliśmy tajemnice związane z energią słoneczną, instalacjami fotowoltaicznymi i możliwościami pomp ciepła. Targi ENEX 2023 okazały się rekordowe pod względem powierzchni wystawienniczej oraz liczby  wydarzeń towarzyszących!

Wiemy jeszcze więcej niż miesiąc temu. Zdecydowanie więcej i gwarantujemy, że możemy zaproponować Klientom SIB ekologiczne rozwiązania, które spełnią wszystkie potrzeby i oczekiwania. Bogaci w nową wiedzę jesteśmy gotowi, aby odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania i pomóc w realizacji wymarzonych inwestycji.

Masz pytania ? Potrzebujesz wsparcia ?

Od przeszło 10 lat pomagamy mieszkańcom Bielska-Białej czerpać korzyści z odnawialnych źródeł energii

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

opinie

Co myślą o nas klienci?

Polecam firmę. Wymiana pieca wykonana fachowo, sprawnie, terminowo. Fachowa porada na różnych etapach inwestycji. Pracownicy uprzejmi, gotowi do pomocy
Paweł Brzozowski
Paweł Brzozowski
30 Kwiecień 2024
Polecam firmę. Jestem po kompleksowej modernizacji kotłowni z pieca węglowego na kocioł gazowy. Pełna profeska. Zadowolenie w 100%. Polecam także kontakt z Panią Moniką odnośnie spraw administracyjnych. Zawsze doradzi i życzliwie podchodzi do sprawy. Z czystym sumieniem polecam. Tak trzymać
Michał Męcik
Michał Męcik
17 Kwiecień 2024
Polecam firmę SIB w 100 % wykonała całą kotłownie opartą na kotle zgazowującym drewno. Wszystko działa bez zarzutów. Fachowo i profesjonalnie 👍👍
Natalia A
Natalia A
12 Kwiecień 2024
Firma SIB to przede wszystkim rzetelny, kompetentny i życzliwy zespół, godny polecenia z czystym sumieniem. Oprócz skorzystania z usług w zakresie instalacji, firma pomaga również klientom w zakresie składania i rozliczania wniosków z czystego powietrza. Jeśli chodzi o bezpośredni kontakt z klientem, Pani Monika zawsze jest chętna do pomocy, cierpliwie wytłumaczy wszystko klientowi nawet jeśli zajmie to trochę czasu :) cenne były również uwagi Pani Marty w zakresie fotowoltaiki. Jeśli chodzi o usługi instalacji, zespół również wykonał pracę szybko, sprawnie i terminowo ( co w dzisiejszych czasach jest rzadkością wśród wykonawców). Jeśli tylko zaistnieje taka potrzeba, ponownie skorzystamy z usług SIB.
Katarzyna Lara-Słapa
Katarzyna Lara-Słapa
12 Kwiecień 2024
Polecamy ! Już od dłuższego czasu korzystamy z usług SIB. Firma zajmuje się serwisem urządzeń w naszym obiekcie. Ostatnio został wymieniony kocioł gazowy. Zawsze możemy liczyć z ich strony na profesjonalne doradztwo i fachowe wykonanie usług. Najlepsza firmy w tej branży z okolicy.
Gościniec Salmopolski
Gościniec Salmopolski
28 Marzec 2024
Firmę SIB możemy zdecydowanie polecić innym! Już wielokrotnie korzystaliśmy z ich usług, a ostatnio montowali nam kocioł gazowy. Wszystko bardzo fachowo i sprawnie poszło 😀 warto wspomnieć też, że sklep w Buczkowicach jest dobrze zaopatrzony i jest tam miła obsługa 😉Prowadzą też serwis urządzeń.
Wiktor Łukecza
Wiktor Łukecza
28 Marzec 2024
Super firma, solidni fachowcy. Zdecydowanie polecam tego kontrahenta!
Krzysztof Bozek
Krzysztof Bozek
9 Marzec 2024
Najlepsza firma tego typu w okolicy. Kompleksowo i co najważniejsze fachowo. Oby więcej takich instalatorów - zdecydowanie polecam!
szyszynka102 szyszynka102
szyszynka102 szyszynka102
29 Luty 2024
Pełen profesjonalizm, umiejętności i wiedza w każdym zakresie i na najwyższym poziomie, przemiła obsługa również w biurze, bardzo polecam firmę SIB.
Bożena Włosińska
Bożena Włosińska
27 Luty 2024
Polecam w 100%. Firma bardzo szybko i sprawnie zrealizowała wymianę na kocioł gazowy. Kontakt z klientem na najwyższym poziomie, w razie problemów bezzwłoczna reakcja.
Natalia Śpiewak
Natalia Śpiewak
23 Luty 2024

partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi markami