logo SIB

Targi ENEX w Kielcach. Też tam byliśmy!

Spis treści - czego dowiesz się z tego artykułu?

Jubileusz międzynarodowych targów

8-9 marca 2023 roku w Kielcach odbyły się XXV Targi ENEX – Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii. Jubileuszowe targi zachęciły do udziału ponad 200 Wystawców z 12 krajów świata. Nowoczesna, ekologiczna, energooszczędna technologia przyciągnęła tłumy odwiedzających, a w tym przedstawicieli Centrum Instalacji Ekologicznych SIB! To niepowtarzalne wydarzenie sprawiło, że jeszcze mocniej poczuliśmy moc fotowoltaiki, pomp ciepła i naturalnych źródeł energii.

Czym są Targi ENEX w Kielcach?

Targi ENEX to jedna z najważniejszych imprez branży energetycznej w Polsce. Wydarzenie w 2023 roku odbyło się w Kielcach, gromadząc najważniejszych przedstawicieli sektora energetycznego z kraju i zagranicy.

Targi ENEX w Kielcach
ENEX – nowa, ekologiczna energia!

ENEX to okazja do zaprezentowania najnowszych technologii i rozwiązań związanych z pozyskiwaniem, przesyłaniem i dystrybucją energii, a w tym OZE.  Podczas targów ENEX prezentowane są innowacyjne rozwiązania w ekologicznym wydaniu. Wydarzeniu towarzyszą m.in.:

  • Producenci, instalatorzy i dystrybutorzy najnowszych możliwości fotowoltaicznych.
  • Urządzenia i systemy służące do produkcji energii ze źródeł odnawialnych np. pompy ciepła.
  • Kopalnie surowców mineralnych oraz spółki zrzeszające przedsiębiorstwa z sektora górniczego, hutniczego czy też energetycznego.
  • Urządzenia i systemy do magazynowania, a także dystrybucji energii.
  • Rozwiązania związane z efektywnością energetyczną np. systemy oświetleniowe LED, izolacje termiczne czy też inteligentne systemy zarządzania budynkiem.
  • Ekologiczne i nowoczesne systemy wentylacyjne oraz grzewcze.
  • Technologie związane z gospodarką odpadami i recyklingiem.
  • Przedstawiciele salonów, którzy prezentują najnowsze modele aut elektrycznych.

ENEX to również okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń związanych z branżą energetyczną. W ramach targów odbywają się m.in. konferencje, seminaria i panele dyskusyjne, podczas których eksperci z różnych dziedzin omawiają najważniejsze wyzwania i trendy związane z produkcją i dystrybucją energii. Targi ENEX w Kielcach to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w kraju, a także doskonała okazja dla przedsiębiorstw i inwestorów do nawiązania kontaktów biznesowych oraz podpisania umów na dostawę urządzeń i usług związanych z energetyką.

Targi Energii, Elektrotechniki i Odnawialnych Źródeł Energii
Wszystko o energii i ochronie środowiska

Targi z energią, o których jest coraz głośniej!

Nadal jesteśmy pod wrażeniem tego, co działo się na targach ENEX w Kielcach. Impreza skupiła się nie tylko na  energii ze źródeł konwencjonalnych i odnawialnych, ale również miała na celu zaprezentowanie najistotniejszych działań  i inicjatyw proekologicznych. Targom Energetyki, Elektrotechniki, OZE towarzyszyły Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH.

Na targach dostępne było MIASTO OZE reprezentowane przez GLOBEnergia. To tam poznaliśmy możliwości najnowszych urządzeń dostępnych na rynku z branży OZE. Ogólnopolskie Forum Pomp Ciepła oraz Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii SOLAR + okazało się niesamowitą szansą, aby zwiększyć wiedzę dotyczącą ekologicznych systemów do domu.  Poznaliśmy: nowości technologiczne, aktualne możliwości dofinansowań, produkty idealne dla naszych Klientów i rozwialiśmy wszelkie wątpliwości!

SIB na Międzynarodowych Targach Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX 2023

Przybyliśmy na targi, aby poznać najnowsze trendy i rozwiązania, dzięki którym żyje się po prostu lepiej. Było nowocześnie, imponująco i niezwykle wartościowo! Jeszcze mocniej zgłębiliśmy tajemnice związane z energią słoneczną, instalacjami fotowoltaicznymi i możliwościami pomp ciepła. Targi ENEX 2023 okazały się rekordowe pod względem powierzchni wystawienniczej oraz liczby  wydarzeń towarzyszących!

Wiemy jeszcze więcej niż miesiąc temu. Zdecydowanie więcej i gwarantujemy, że możemy zaproponować Klientom SIB ekologiczne rozwiązania, które spełnią wszystkie potrzeby i oczekiwania. Bogaci w nową wiedzę jesteśmy gotowi, aby odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania i pomóc w realizacji wymarzonych inwestycji.

Masz pytania ? Potrzebujesz wsparcia ?

Od przeszło 10 lat pomagamy mieszkańcom Bielska-Białej czerpać korzyści z odnawialnych źródeł energii

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

opinie

Co myślą o nas klienci?

Polecam firmę SIB w 100 % wykonała całą kotłownie opartą na kotle zgazowującym drewno. Wszystko działa bez zarzutów. Fachowo i profesjonalnie 👍👍
Natalia A
Natalia A
12 Kwiecień 2024
Firma SIB to przede wszystkim rzetelny, kompetentny i życzliwy zespół, godny polecenia z czystym sumieniem. Oprócz skorzystania z usług w zakresie instalacji, firma pomaga również klientom w zakresie składania i rozliczania wniosków z czystego powietrza. Jeśli chodzi o bezpośredni kontakt z klientem, Pani Monika zawsze jest chętna do pomocy, cierpliwie wytłumaczy wszystko klientowi nawet jeśli zajmie to trochę czasu :) cenne były również uwagi Pani Marty w zakresie fotowoltaiki. Jeśli chodzi o usługi instalacji, zespół również wykonał pracę szybko, sprawnie i terminowo ( co w dzisiejszych czasach jest rzadkością wśród wykonawców). Jeśli tylko zaistnieje taka potrzeba, ponownie skorzystamy z usług SIB.
Katarzyna Lara-Słapa
Katarzyna Lara-Słapa
12 Kwiecień 2024
Polecamy ! Już od dłuższego czasu korzystamy z usług SIB. Firma zajmuje się serwisem urządzeń w naszym obiekcie. Ostatnio został wymieniony kocioł gazowy. Zawsze możemy liczyć z ich strony na profesjonalne doradztwo i fachowe wykonanie usług. Najlepsza firmy w tej branży z okolicy.
Gościniec Salmopolski
Gościniec Salmopolski
28 Marzec 2024
Firmę SIB możemy zdecydowanie polecić innym! Już wielokrotnie korzystaliśmy z ich usług, a ostatnio montowali nam kocioł gazowy. Wszystko bardzo fachowo i sprawnie poszło 😀 warto wspomnieć też, że sklep w Buczkowicach jest dobrze zaopatrzony i jest tam miła obsługa 😉Prowadzą też serwis urządzeń.
Wiktor Łukecza
Wiktor Łukecza
28 Marzec 2024
Super firma, solidni fachowcy. Zdecydowanie polecam tego kontrahenta!
Krzysztof Bozek
Krzysztof Bozek
9 Marzec 2024
Najlepsza firma tego typu w okolicy. Kompleksowo i co najważniejsze fachowo. Oby więcej takich instalatorów - zdecydowanie polecam!
szyszynka102 szyszynka102
szyszynka102 szyszynka102
29 Luty 2024
Pełen profesjonalizm, umiejętności i wiedza w każdym zakresie i na najwyższym poziomie, przemiła obsługa również w biurze, bardzo polecam firmę SIB.
Bożena Włosińska
Bożena Włosińska
27 Luty 2024
Polecam w 100%. Firma bardzo szybko i sprawnie zrealizowała wymianę na kocioł gazowy. Kontakt z klientem na najwyższym poziomie, w razie problemów bezzwłoczna reakcja.
Natalia Śpiewak
Natalia Śpiewak
23 Luty 2024
Doskonała obsługa, zarówno doradztwo jak i wykonanie.
Andrzej Pasierbek
Andrzej Pasierbek
23 Luty 2024

partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi markami