Targi ENEX w Kielcach. Też tam byliśmy!

Bogusław Misiarz

Table of Contents

Targi ENEX w Kielcach. Też tam byliśmy!

 

8-9 marca 2023 roku w Kielcach odbyły się XXV Targi ENEX – Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii. Jubileuszowe targi zachęciły do udziału ponad 200 Wystawców z 12 krajów świata. Nowoczesna, ekologiczna, energooszczędna technologia przyciągnęła tłumy odwiedzających, a w tym przedstawicieli Centrum Instalacji Ekologicznych SIB! To niepowtarzalne wydarzenie sprawiło, że jeszcze mocniej poczuliśmy moc fotowoltaiki, pomp ciepła i naturalnych źródeł energii.

Czym są Targi ENEX w Kielcach?

Targi ENEX to jedna z najważniejszych imprez branży energetycznej w Polsce. Wydarzenie w 2023 roku odbyło się w Kielcach, gromadząc najważniejszych przedstawicieli sektora energetycznego z kraju i zagranicy.

 

Targi ENEX w Kielcach
ENEX – nowa, ekologiczna energia!

 

ENEX to okazja do zaprezentowania najnowszych technologii i rozwiązań związanych z pozyskiwaniem, przesyłaniem i dystrybucją energii, a w tym OZE.  Podczas targów ENEX prezentowane są innowacyjne rozwiązania w ekologicznym wydaniu. Wydarzeniu towarzyszą m.in.:

  • Producenci, instalatorzy i dystrybutorzy najnowszych możliwości fotowoltaicznych.
  • Urządzenia i systemy służące do produkcji energii ze źródeł odnawialnych np. pompy ciepła.
  • Kopalnie surowców mineralnych oraz spółki zrzeszające przedsiębiorstwa z sektora górniczego, hutniczego czy też energetycznego.
  • Urządzenia i systemy do magazynowania, a także dystrybucji energii.
  • Rozwiązania związane z efektywnością energetyczną np. systemy oświetleniowe LED, izolacje termiczne czy też inteligentne systemy zarządzania budynkiem.
  • Ekologiczne i nowoczesne systemy wentylacyjne oraz grzewcze.
  • Technologie związane z gospodarką odpadami i recyklingiem.
  • Przedstawiciele salonów, którzy prezentują najnowsze modele aut elektrycznych.

ENEX to również okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń związanych z branżą energetyczną. W ramach targów odbywają się m.in. konferencje, seminaria i panele dyskusyjne, podczas których eksperci z różnych dziedzin omawiają najważniejsze wyzwania i trendy związane z produkcją i dystrybucją energii. Targi ENEX w Kielcach to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w kraju, a także doskonała okazja dla przedsiębiorstw i inwestorów do nawiązania kontaktów biznesowych oraz podpisania umów na dostawę urządzeń i usług związanych z energetyką.

 

Targi Energii, Elektrotechniki i Odnawialnych Źródeł Energii
Wszystko o energii i ochronie środowiska

 

Targi z energią, o których jest coraz głośniej!

Nadal jesteśmy pod wrażeniem tego, co działo się na targach ENEX w Kielcach. Impreza skupiła się nie tylko na  energii ze źródeł konwencjonalnych i odnawialnych, ale również miała na celu zaprezentowanie najistotniejszych działań  i inicjatyw proekologicznych. Targom Energetyki, Elektrotechniki, OZE towarzyszyły Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH.

Na targach dostępne było MIASTO OZE reprezentowane przez GLOBEnergia. To tam poznaliśmy możliwości najnowszych urządzeń dostępnych na rynku z branży OZE. Ogólnopolskie Forum Pomp Ciepła oraz Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii SOLAR + okazało się niesamowitą szansą, aby zwiększyć wiedzę dotyczącą ekologicznych systemów do domu.  Poznaliśmy: nowości technologiczne, aktualne możliwości dofinansowań, produkty idealne dla naszych Klientów i rozwialiśmy wszelkie wątpliwości!

 

SIB na Międzynarodowych Targach Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX 2023

Przybyliśmy na targi, aby poznać najnowsze trendy i rozwiązania, dzięki którym żyje się po prostu lepiej. Było nowocześnie, imponująco i niezwykle wartościowo! Jeszcze mocniej zgłębiliśmy tajemnice związane z energią słoneczną, instalacjami fotowoltaicznymi i możliwościami pomp ciepła. Targi ENEX 2023 okazały się rekordowe pod względem powierzchni wystawienniczej oraz liczby  wydarzeń towarzyszących!

Wiemy jeszcze więcej niż miesiąc temu. Zdecydowanie więcej i gwarantujemy, że możemy zaproponować Klientom SIB ekologiczne rozwiązania, które spełnią wszystkie potrzeby i oczekiwania. Bogaci w nową wiedzę jesteśmy gotowi, aby odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania i pomóc w realizacji wymarzonych inwestycji. 

 

KONTAKT Z SIB

Masz pytania ? Potrzebujesz wsparcia ?

Od przeszło 10 lat pomagamy mieszkańcom Bielska-Białej czerpać korzyści z odnawialnych źródeł energii

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

opinie

Co myślą o nas klienci?

fajni praktykanci
A Jula
A Jula
27 Luty 2023
Jest wszystko czego potrzeba.
Tomek Osek
Tomek Osek
9 Grudzień 2022
Profesjonalna firma, wszystko sprawnie. Kontakt i obsługa bardzo miła i przyjemna. Fachowcy znają się na rzeczy. Potrafią doradzić i ewentualnie zaproponować lepszą opcję. Polecam z czystym sumieniem. Napewno jeszcze skorzystamy z usług tej firmy.
Joanna Wiewiora
Joanna Wiewiora
18 Październik 2022
Obsługa wzorowa,żaden problem nie został zlekceważony. Wszystko idealnie dopracowane i zainstalowane. Montażyści bardzo fachowi i grzeczni. Czasowo trochę mnie dostępna firma ze względu na ilość zleceń ale wiadomo jak ktoś jest dobry w tym co robi to polecenia i klienci się same mnożą.Mimo braku czasu i tak próbują go znaleźć I pomóc gdy pojawiają się nowe problemy. Polecam I życzę wszystkim żeby każdą firma miała takich fachowców i podejście do obsługi klienta. Zlecone prace: wymiana pieca gazowego i przeróbka instalacji
Paweł Bigaj
Paweł Bigaj
4 Październik 2022
Znają się na rzeczy
Przemysław Wiatr
Przemysław Wiatr
29 Czerwiec 2022
Firma godna polecenia. Pan Sebastian dokonuje oględzin, precyzyjnej wyceny, służy radą w kwestii wyboru rozwiązań, ustala terminy wykonania. Wykonawcy - Pan Łukasz i Pan Szymon cechują się wysoką kulturą osobistą. Pracują rzetelnie, znają się na robocie, a zlecenia wykonują na gotowo i na czysto oraz w uzgodnionym terminie.
Helena Stanislawska
Helena Stanislawska
23 Maj 2022

partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi markami